Хакатон громадянського суспільства країн Східного партнерства

Європейський союз активно підтримує розвиток громадянського суспільства в країнах Східного партнерства, в тому числі сприяючи розробці цифрових рішень в сфері прозорості, підзвітності, електронної участі і надання послуг населенню. Однією з таких заходів підтримки є регіональні хакатони для активістів з країн Східного партнерства, що організовуються проектом Європейського союзу «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства країн Східного партнерства» в 2017-2020 роках.

Хакатон громадянського суспільства країн Східного партнерства - 2019 стане третім в рамках проекту. На заході в Тбілісі (Грузія) зберуться понад 60 громадських активістів, IT-фахівців і дизайнерів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Протягом трьох днів вони разом працюватимуть над IT-продуктами, які дадуть можливість громадянському суспільству більш ефективно брати участь в реформах і демократичних змінах в своїх країнах. Учасникам Хакатону допомагатиме команда менторів та запрошених спікерів з соціальних технологічних проектів, інноваційних стартапів і консалтингових компаній.

Мета Хакатону громадянського суспільства країн Східного партнерства - допомогти встановити довгострокове співробітництво між громадянським суспільством і IT-спільнотою, в результаті чого будуть створені нові IT-інструменти для розширення цифрового участі громадян, підвищення прозорості державних витрат, участі населення в прийнятті рішень і поліпшення якості державних послуг .

Хакатон громадянського суспільства країн Східного партнерства - 2019 є невід'ємною частиною проекту ЄС «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства країн Східного партнерства».

ЩО ТИ ОТРИМАЄШ?

1. Крута команда і допомогу менторів

Збери або додаткового команду для реалізації своєї ідеї, або приєднайся до команди, яка працює над вирішенням важливої ​​для тебе соціальної проблеми. Ментори з цивільних ініціатив, IT та консалтингових компаній готові поділитися досвідом!

2. Нові знання і корисні знайомства

Ми зробимо все, щоб вам було зручно працювати - і отримувати задоволення! Майстер-класи та презентації експертів. Учасники з шести країн. Локація відкрита 24 години на добу. Харчування для учасників. Проїзд та проживання оплачують організатори!

3. Отримай нагороду!

За результатами голосування учасників три топ-рішення будуть номіновані на нагороду «Цифрові технології для громадянського суспільства» та отримають можливість виграти фінансування для його розробки і запуску. Рішення-переможці хакатонів-2017 і 2018 вже в мережі. У 2019 виграти можеш ти!

ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!

Посилання

Дивіться також

Velo-city 2019 Анонси
Velo-city 2019
22 квітня
2
0
MIPIM PropTech Europe Технології
MIPIM PropTech Europe
21 квітня
2
0
VIII Конгрес ініціатив Східної Європи Волонтерство