Робоча зустріч "Взаємодія МВС з громадськістю"

Запрошуємо представників громадськості, які мали досвід взаємодії з МВС протягом 2019 року та хочуть її покращити, взяти участь в робочій зустрічі "Взаємодія МВС з громадськістю", яка відбудеться 28 листопада 2019 року о 16.00 в приміщенні МВС за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 10.

Зустріч відбудеться в рамках розгляду експертних пропозицій ГО "Українська Демократія" (https://mvs.gov.ua/upload/file/mvs_propozic.pdf ) за результатами громадської експертизи діяльності МВС щодо взаємодії з громадськістю відповідно до підпункту 2 пункту 7 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади (http://bit.ly/2OwqTef ) .

З боку МВС в зустрічі будуть приймати участь: Державний секретар міністерства, представники профільних підрозділів.

З боку ініціатора експертизи (ГО Українська Демократія) можуть бути присутні особи, яких організація делегує для участі та представлення її інтересів (покращення взаємодії МВС з громадськістю в цілому, або окремих її аспектів).

Для участі в робочій зустрічі просимо зацікавлених представників громадськості до 26 листопада включно подавати заявки (http://bit.ly/2QFI2oq ).

Дивіться також