Олексій Новіков на презентації календаря "Реальні масштаби"

Олексій Новіков, креативний директор Благодійного фонду "Повернись живим" розповів про календар "Реальні масштаби" і діяльність фонду.

Зокрема він наголосив на тому, що випуск календаря щороку є вже традицією фонду, але цьогоріч календар відрізняється від усіх попередніх.

"Кожна ілюстрація - це реальний донбаський пейзаж, у який майстерно вписана 3D-модель техніки, яку "Повернись живим" восьмий рік поспіль закуповує та передає військовим на фронт. Кожен вписаний у пейзаж невеликий гаджет набув начебто нереальних масштабів, які парадоксальним чином ілюструють реальне значення високоточної техніки у цій війні".

Ознайомитися з роботами можна з 17 до 24 грудня в галереї "Тадзіо".

Нагадаємо, що 16 грудня в галереї "Тадзіо" в Києві Благодійний фонд "Повернись живим»" презентував календар "Реальні масштаби". (Відео з презентації додається).

"Реальні масштаби" - це 12 сюжетів, розгорнутих на пейзажах Донбасу, де відбувалися події російсько-української війни. Центральними об’єктами композицій стали трансформовані 3D-моделі різних пристроїв, які допомагають зберегти життя наших військових, бути більш точними в протидії ворогові та оберігати нашу незалежність.

Підтримати армію можна за наведеними нижче посиланнями. 

Отримати календар "Реальні масштаби" можна, перерахувавши благодійну пожертву фонду "Повернись живим" у розмірі від 500 грн: https://realscale.charity/.