Департамент суспільних комунікацій КМДА презентував SPILNO на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

Департамент суспільних комунікацій КМДА презентував першу муніципальну соціальну мережу SPILNO.UA на VII Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства.

Можливо ви не знали, але минулого тижня понад 2000 громадських активістів, волонтерів і благодійників зібралися у Києві, щоб визначити тренди розвитку громадянського суспільства на 2019 рік.

А колеги з нашого відділу комунікацій з громадськістю ініціювали обговорення в секції «Кафе відкриттів «Цукерня», де разом з головою ГО «Укрмедіа» Oleg Cheslavsky та головою ГО «Форум розвитку громадянського суспільства» Алексей Коваленко презентували тему: «Діджіталізація як ефективний інструмент досягнення результатів взаємодії влади та громади».

У рамках презентації представили нову Інтернет-платформу для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством - муніципальну соціальну мережу «Спільно» (тут і сайт є - www.spilno.org). Сервіс створений для спрощення комунікації активних громадян, акселерації їх ініціатив, спільного втілення в життя проектів, інтерактивної освіти і взаємодії влади та активістів через інструменти електронної демократії.

Дякуємо Isar Ednannia за організацію Форуму!