Ігор Іванов: Потрібно реорганізувати інженерні споруди, а потім займатися будівництвом

Кандидат у депутати до Київради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ігор Іванов закликав вирішити проблеми інженерних мереж Києва. Про це він заявив під час форуму «Київ майбутнього», 5 жовтня.

За словами Ігоря Іванова, детальні плани територій, які ухвалює Київрада, ігнорують проблеми застарілих столичних комунікацій. Але вони ніколи не зможуть замінити Генеральний план міста.

«В обговоренні детальних планів територій завжди є розділ «Інженерна інфраструктура». У ньому хтось сором’язливо розповідає, в якому жахливому стані комунікації. Але, незважаючи на це, такі плани все одно ухвалюють. Потрібно реорганізувати інженерні споруди, а вже потім думати про нове будівництво», – зазначив він.

Політик підкреслив, що хаотична забудова Києва призводить до перевантаження інженерних мереж: «Кияни звикли до відключень електроенергії, до прориву теплотрас і потоку гарячої води. Київ витрачає додаткові кошти, щоб вирішувати такі ситуації».

Нагадаємо, що Генеральний план Києва розрахований до 2020 року включно. Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» наголошує на нагальній потребі розробки його нової версії.

Дивіться також