Команда За Майбутнє Голосієво влаштувала свято для дітей району

Сьогодні 4 жовтня 2020, в останні теплі сонячні дні року, команда За Майбутнє Голосієво влаштувала в Голосіївському парку справжнє сімейне свято для дітей району.

Свято отримало назву "Діти - наше майбутнє", що цілком відповідає головному завданню партії - розбудові успішної незалежної України, яке неможливе без виховання нашого головного багатства - наших дітей. 

Діти мали можливість стати частиною чудової розважальної програми, взяти участь в низці різного роду активностей, поспівати, потанцювати, просто провести весело час з друзями.

Дорослі ж мали змогу поспілкуватися з кандидатами в депутати в простій невимушеній атмосфері, що дійсно здивувало багатьох відвідувачів парку, які не звикли до такого формату заходів. Люди не очікували, що можна просто розповісти кандидатам про свої болі та очікування, замість того щоб вислухувати ідеологічні партійні гасла та лозунги.

Формат невимушеної комунікації так сподобався відвідувачам, що 6 годин заходу промайнули як декілька хвилин, і залишили в душі лише приємні спогади та найтепліші відчуття.

Нагадаємо, команда Голосіївського району це:
Олег Калініченко - успішний підприємець, громадський діяч;
- Олена Мироненко-Шульган - адвокат, громадська активістка;
Валерій Юзба - кандидат економічних наук, доцент кафедри світової економіки, заслужений економіст України.
Олег Чеславський - громадський діяч;
- Крістіна Ягужинська - історик, перекладач, громадська активістка;
- Олег Довбиш - успішний підприємець.

Дивіться також

Форум «Ми. Місто. Майбутнє» Події