Мінімізація корупційниї ризиків у Міністерстві екології та природних ресурсів України

Друзі, починаємо знайомити вас зі змінами, яких вдалось досягнути у міністерствах у рамках нашої ініціативи за останніх пів року. А також ділимось рекомендаціями, які ми підготували спільно з партнерами, про те, що потрібно ще зробити. Сьогодні розповідаємо про Міністерство екології та природних ресурсів України, яке тепер трансформується у Міністерство енергетики та захисту довкілля.

📌 Отже, що вдалось зробити:

Міністерство завершило впровадження елементів електронного урядування. Запрацювали перші компоненти єдиної електронної системи доступу до екологічної інформації "Відкрите довкілля". Зараз міністерство продовжує наповнювати систему даними, а також працює над реформою системи контролю та нагляд у сфері охорони здоров'я.

📌 Що необхідно зробити:

- Мінприроди забезпечити реєстрацію у Верховній Раді України IX скликання законопроекту щодо реформи Держекоінспекції;

- Мінприроди в рамках електронізації адміністративних послуг та створення порталу адміністративних послуг у загальнодержавній системі доступу до екологічної інформації «Відкрите довкілля» переглянути бізнес-процеси послуг й забезпечити внесення необхідних змін до нормативно-правових актів;

- Мінприроди вжити комунікаційних заходів з метою роз’яснення особливостей функціонування, етапності розбудови та популяризації загальнодержавної системи доступу до екологічної інформації «Відкрите довкілля».

Oksana Velychko Olesya Arkhypska Muhaylo Serebryakov Оксана Лазаренко Крячко Віталій Гриб