Нове обличча в політиці Києва - знайомтеся!

Я, Крістіна Миколаївна. Мені 37 років. Народилася в м. Кропивницький.

Маю фундаментальну освіту, а саме - спеціаліст з історії. Після завершення інституту працювала перекладачем і мешкала у Львові, Києві, Санкт- Петербурзі, Брюселі. Володію англійською і французькими мовами.

Що відрізняє мене від інших кандидатів? Чиста біографія, відсутність будь-якого бізнесу. Й надалі планую займатися виключно політичною діяльністю і культурною просвітою.

Вважаю себе self-made інтелігентом-реалістом, який своїм розумом досяг вершин перекладацької діяльності - співпраці з іноземними політичними діячами наших часів.

Як історик я завжди аналізувала навколишнє без ілюзій й марних сподівань.Мій досвід громадської діяльності і широкої географії життєвих мандрів допоможе якісно виконувати обов’язки депутата КМР. Крім того, можу достойно презентувати країну перед іноземними гостями.

Мої цінності сьогодні: повага до різних культур і поглядів, чесність у взаємодії з оточуючими мене людьми.

У вільний час читаю багато книжок, подорожую. Левову частину “неробочого” часу в житті присвятила участі у важливих державних проектах (розробка плану співпраці держави з іноземними європейськими інвесторами, законодавча робота по наближенню української галузі освіти зі світовими університетами тощо).

Рішення балотуватись у кандидати у депутати Київської міської ради я прийняла для себе, бо розумію що відповідаю вимогам виборців:

  • маю розуміння як працює виконавча влада
  • професійно підготовлена до викликів будь-якого масштабу
  • не маю жодних бізнес-інтересів
  • маю на меті сприяти наближенню рівня життя населення України до стилю існування США та Європи

За Майбутне", Голосіїво, округ №1. Кандидат №5.