Сергій Гусовський: Без роз’яснень людям щодо голосування – в день виборів буде хаос

Влада не подбала про роз’яснення процесу голосування, тому не варто буде дивуватися хаосу на дільницях і певним спекуляціям від політсил. На цьому наголосив кандидат на посаду голови міста Києва від партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Гусовський.

«Багато людей опиняться у складній ситуації, коли їм дадуть до 4-х бюлетенів одночасно: один для територіальної громади, один з району, один з області і ще один для міста. Має бути впроваджена потужна медійна кампанія, яка б розтлумачила виборцю інформацію як про бюлетені, так і про те, як правильно ставити галочки в них. Коли ухвалювались зміни до виборчого законодавства, мали ознайомити людей із правилами голосування, – зазначив кандидат.

Він також зауважив, що в день голосування влада має забезпечити всі виборчі дільниці необхідним протиепідемічним захистом.

«Незалежно від того, місто це чи село, якість виборчого сервісу повинна бути однаковою. Дільниці варто забезпечити масками й засобами захисту як для виборців, так і для членів ДВК. Особливо варто подбати про тих, хто забезпечуватиме процес голосування виборців вдома і контактуватиме з хворими на коронавірус», – зауважив Сергій Гусовський.

За словам кандидата, місцеві вибори будуть складними ще й через те, що триває гостра політична боротьба.

«Серйозна боротьба на виборах не випадкова, адже багато людей розуміють, що українці дали великий кредит довіри «Слузі народу», але тепер виборці мають трохи іншу точку зору. Це і спричиняє чималу конкуренцію між політсилами. Зараз прийшло нарешті усвідомлення, що саме місцева влада може і повинна захищати інтереси людей», – підсумував кандидат.