Від політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Київради зареєстрували 109 кандидатів

Київська міська територіальна виборча комісія зареєструвала 109 кандидатів у депутати від столичної організації партії «ЗА МАЙБУТНЄ» до Київської міськради та кандидата на посаду мера Києва Сергія Гусовського.

За його словами, команду, яку він очолює на місцевих виборах, об’єднують досвід, фах, дієвість.

«Ми хочемо, щоб Київ став комфортним містом для життя через нове бачення і відновлення реального самоврядування, – зазначив Сергій Гусовський. – Ми йдемо з чітким баченням того, що столиця повинна мати стратегію власного розвитку, яка буде сигналом як для інвесторів, так і для усіх мешканців міста. Це першочергово розробка генплану Києва, щоб було зрозуміло, куди ми прийдемо через 5-10 років. Звичайно, є речі, які можна зробити швидко, як-от фільтри на сміттєспалювальному заводі, бо цим дихає весь Київ. Запевняю, наша команда, яка балотується до Київради, об’єдналася заради майбутнього і чітко розуміє, що необхідно покращити в столиці».

Довідка. 21 вересня Київська міська організація політсили «ЗА МАЙБУТНЄ» провела загальні збори, на яких висунула кандидатів до Київради та на посаду голови столиці на місцеві вибори 25 жовтня.