❗️Війна триватиме до осені 2023 року

Полковник ЗСУ Віктор Кевлюк вважає, що звільнення усіх територій України відбудеться не раніше ніж за 9-12 місяців.

За його словами, Україні потрібно провести для звільнення та деокупації територій принаймні 5-6 наступальних операцій.

Одна із них вже відбулася - Харківщина майже повністю звільнена. Зараз там відбуваються стабілізаційні дії звільнених територіях.

"Для того, щоб звільнити всі наші території, нам потрібно ще 8-9 місяців. Між операціями існують певні перерви для перекидання сил, поповнення втрат, нарощення угруповань, формування відповідних оперативних побудов.

Я думаю, що потрібно 9-12 місяців для того, щоб закінчити гарячу фазу війни, примусити противника скласти зброю і відмовитися від подальших зазіхань на нашу територію".

"Тому я думаю, що до осені наступного року війна буде тривати. Далі буде період постконфліктного врегулювання. Від того, яких збитків до того моменту зазнає рф, буде залежати, чи будемо ми проводити певні заходи на її території. Бо поки дракону не повибивають зуби, він буде кусатися.

Можливо, потрібно буде відвідати місця базування ворожої авіації, яка до нас долітає з Брянської та Ростовської областей, райони, де зосереджені ракетні бригади. Як ми це будемо робити і які сили будемо залучати – це знає лише Генеральний штаб", - прогнозує полковник української армії.