Здавалось, що після того як влітку надрозуми з МінЦифри спромоглися "по приколу" випустити електронний підпис американського президента Джо Байдена (про що треба окремо розповісти) гіршого факапу вже і не можна було і уявити, ан ніт...

Школяр на колінках підробив найбільшу гордість цифрових трансформаторів - додаток Дія. І якби його банально не злили він би продавав його своїм одноліткам по 100 грн за інсталяцію, що в принципі відповідає реальній вартості цього овернадсучаснішого так найінноваційнішого додатка.

І знову ж таки, якби на цьому можна було спинитися то знову вам ніт.

Цифровізатори продовжують освоювати бюджети на цифровізацію України, проштовхуючи через тендери та грантові програми Фонду Східна Європа один недолугий проекд за другим.

До чого це рано чи пізно призведе?

До неминучого колапсу.

Чому?

Ситуація з прискореною цифровізацією документообігу (електронний паспорт, електронна реєстрація прав власності тощо), який стосується населення, стане додатковим фактором для створення соціальної напруги, коли криміналітет розпочне активні дії з переоформлення власності на нерухомість та бізнес, шахрайське оформлення кредитів тощо.

І це я вам не за майбутнє розповідаю, а про наше сьогодення!