Фронти України - реальний і спекулятивний

Супер відео! Нехай на другий рік війни, але Ярослава Кравченко з Телебачення Торонто підняла вкрай важливе питання: скільки у нас фронтів?

Українська пропаганда віщає про тьму фронтів: економічний, інформаційний, танцювальний, айтішний, спортивний, культурний, комунальний. Але, все це фактично спекуляція. Спекуляція на крові та подвигу тих хто є на справжньому фронті, де відриває кінцівки, де ллється кров, де гинуть люди залишаючи свої такі ж самі як і вас родини без тат, синів, батьків, без майбутнього.

Вони гинуть, а в Києві на кожному куточку блядство - смузішні, кальянчики, дискотечки, алкашечка, професійні курви та скурвленятки яких ця війна ніяким чином не стосується гаять свій нудний час, поки справжні герої гинуть на фронті!

Зрозуміло, що цю наволоч не виправить ніщо окрім могили, але вибачте, коли у 2022 їх не було видно, принаймні не було так огидно йти містом як зараз.

Тому правда, дуже і дуже хочеться попросити нашу вельмишановну владу, будь ласочка - припиніть в Україні блядство!

Майте совість, поважайте хоч трохи тих хто зараз фактично за вас воює і припиніть удавати, що ми вже перемогли і все що відбувається вас ніяк не стосується.

Припиніть спекулювати на війні! Припиніть заробляти собі політичні бали на війні!

Поважайте тих хто проливає свою кров за ваше майбутнє!