Про зрадників

Автор тексту Отар Довженко. Публікуємо без змін та повністю підтримуємо.

Ті маленькі помічники Росії, яких ловлять у тилу, — це поки що переважно саме ті люди, які в останні роки хіба що не ходили у футболках «Я російський агент». Якийсь безумний Сметанін в Луцьку, який навів ракети на військовий аеропорт і потім відзвітував про руйнування. Скрипаль-русофіл, курва, буде тепер цигикати у тюрмі 15 років. Якісь брати-комуністи. Діячі ОПЗЖ на сході. Напевно, російські спецслужби не слід недооцінювати, й краще законспіровані агенти в них теж є, але принцип «якщо це крякає як качка і виглядає як качка, то це качка» тут працює.

Наш херсонський улюбленець Кирило Стремоусов, щойно росіяни захопили Херсон, почав записувати відосики в стилі «ну, наші в місті, тепер ми зі всіма розберемося, хто працював на західні ґранти». Сподіваюся, з ним розберуться швидше.

І тут ми згадуємо про найкращого друга Стремоусова — львівського гуру антивакцинаторів Остапа Стахіва, випущеного під заставу після підозри в посяганні на територіальну цілісність України. Як там його справусі?

Остап займається звичною справою — розводить людей на бабло, збираючи гроші на «гуманітарну допомогу» на свої приватні рахунки. Кому саме піде ця «допомога», він не уточнює (здогадуюся, що йому самому).

І чому гуманітарна, неясно, бо Остап каже своїм послідовникам, — із ними він говорить у стилі лідера харизматичної секти, — що це не російська агресія, а частина глобальної змови. І навіть Путін у ній пішак, якого пересуває невидима рука рептилоїдів. Ну, і розводить конспірологію типу як на скрині, звісно. В перший день війни наш герой закликав усіх заспокоїтись і впустити гармонію в своє серце, але потім схаменувся і пару разів написав щось про російських солдатів, яким треба йти додому.

Щось мені підказує, що якщо пошукати в Остапа по кишенях, то телефон із одним контактом і цікавою перепискою там знайдеться.