Відповідаю, чим мені так не догодила Марія Вдовиченко, хоча я ніколи не просив догоджати

Я до певних проблем клієнта навіть не знав що є така представниця на протязі багатьох років «прокурорської родини». По суті, таке, запропонували клієнту надати хабаря М.Вдовиченко для «вирішення питання» (провадження щодо ніби-то крадіжки 647 000 USDT з «іспанського траншу» Керівника Департаменту виконавчої служби Мінюсту Кисельова М.Є.), та ще і посереднику за кордоном України клієнт мав сплатити 3 000 доларів США до моменту зустрічі з прокурором у спільному фітнес-клубі в Києві. Я зважив аспекти провадження, зацікавленість представників досудового слідства та інвестиційну сприятливість потерпілого та надав рекомендації клієнту, що рівень не той, сама не зможе вирішити ВО Керівника Київської міської прокуратури його проблеми, а про її здібності у посередництві я не мав позитивних відгуків.

Не знаю на що так могла образитись «запропонована особа», чи та на те, що я визначив що в неї потужності не вистачить реалізувати обіцяне за хабар, чи на те що радив не давати коштів в якості хабаря і їх не надали, а це збитково мабуть для прокурора МВ. Але після цього «підхватила» М.Вдовиченко непідсудну НАБУ провокацію щодо мне, та в порушення вимог законодавства повідомила мені про підозру. Потім почала прискорювати прокурорську активність та забезпечувати провадження, створюючи і мені різні проблеми, мабуть і потерпілому в проваджені щодо мого клієнта доповіла, що «прибрала я с провадження того адвоката, якого інші не прибрали». Платна ця послуга, чи результат довгої плідної дружби, я вже не знаю, але з особистих позицій знаю, що дружба у «прокурорських» то не сильно конвертована валюта. М.Вдовиченко навіть пішла в процесуальні підлеглі до свого підлеглого прокурора в рамках замовного провадження проти мене.

Поцікавився професійними та особистими якостями М.Вдовиченко та отримав інформацію що натяки на хабарі в її житті системні та попередньо результативні, але це нікого не бентежить, бо коли є гарантія, що прокурор підхватить непідслідну історію у НАБУ і навіть при тому, що останні не бачили приводу для підозри, предʼявить її в усій красі «позапроцесуальних припущень і мар» та нехтуючи відсутності повноважень предʼявить підозру адвокату. Такі люди в прокуратурі безумовно потрібні антикорупціонерам.

Питання не в тому наскільки публікації про подарунки і безоплатні Ренж Рвери свідчать про статус та стан прокурора М.Вдовиченко і коли це почалось, питання в тому, що саме такого прокурора призначають «тимчасово смотрящим» за Києвом в повноваженнях Заступника Генпрокурора України.

Питання в тому, що попри заяви про вчинення злочину щодо замаху на отримання хабаря та незаконне збагачення, жодного питання про особу посередника та де вона за кордоном, жодного питання до прокурора що то за подарунки та «статки бабки та діда». Немає підстав для перевірки, бо не всі, мабуть рівні серед рівних, от і намагаюсь зрозуміти хто забезпечує «нерівність» М.Вдовиченко, та чи скоро ці ілюзії в неї приберуть, як у інших «хто вважає, що тримає Бога за бороду»

Ренж Ровер то така машина, яка потребує не тільки статків, а і мізків.

Не я це почав, але мені продовжувати, бо маю захищатись і вже мною скасовані результати певних поступок «дружку прокурора», але то конфіденційні питання і не моя тайна.

Така історія …

Дивіться також