Київська громадська платформа

Проект Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень»

Громадська Платформа

Команда

Опис

На національному та місцевому рівнях українське законодавстово встановлює та закріплює докладні інструменти участі, механізми консультацій та залучення громадськості до процесу прийняття рішень органами влади.

Однак важливо саме на практиці забезпечити прозорий та конструктивний діалог, а також активну громадську участь на всіх етапах прийняття рішень.

Мета пілотного проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень»* - закласти основи сталої платформи для інклюзивного діалогу між НУО та Київською міською владою задля повноцінної участі громадськості у процесі прийняття рішень.

Щоб досягти цієї мети, проект передбачає взаємопов’язані 3 елементи.

Розробка концепції пілотної платформи НУО, яка розвиватиме участь громадськості у діалозі з міською владою та в процесі прийняття рішень.

Розробка концепції онлайн-платформи - “єдиного вікна” для всіх субєктів публічних консультацій у прийнятті рішень міською владою до відповідної інформації та інструментів, у тому числі - електронної демократії у місті. Платформа містиме власний унікальний контент, функціонал для е-консультацій та бази даних.
Розробка навчального плану та проведення пілотної академії громадської участі з метою навчання відповідних представників НУО та публічних службовців для забезпечення ефективної участі у процесі підготовки рішень та проведення публічних консультацій.

*Проект впроваджується в рамках Плану Дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. Керується рішенням Ради Міністрів від 27.09.2017 про “Керівні принципи щодо громадської участі у процесі прийняття політичних рішень” та відповідними методологічними напрацюваннями Ради Європи щодо доброго урядування.

Статті

Події
Секретаріат Київської громадської платформи
2 0
Децентралізація
Діяльність Платформи
5 0
Права людини
Учасники Київської громадської платформи
3 0
Децентралізація
У чому секрет і унікальність нової моделі Київської громадської платформи?
2 0
Децентралізація
Про реалізацію цілей та завдань Меморандуму
1 0