Media Cloud

Media Cloud - це хмарний SaaS сервіс дозволяє своїм клієнтам в лічені хвилини розгорнути в інтернеті повністю функціональний інформаційний сайт!

Команда

Опис

Завдання Media Cloud кожен бажаючий може побудувати свою власну трибуну в інтернеті - свій власний інформаційний сайт.

Media Cloud дає можливість без дуже обтяжуючих та зовсім не малих витрат, а саме : на обладнання, розробку, підтримку та обслуговування, створити власне незалежне ЗМІ.

Як це працює?

Що таке сайт?

Можна сказати, що кожен сайт в мережі інтернет складається з наступних компонентів:

 1. Доменного імені
 2. Хостингу (місця на віддаленому сервері, на якому буде жити ваш сайт)
 3. Системи управління сайтом (системи через яку ви будете додавати, видаляти і редагувати матеріали на сайті)

Для продуктивної роботи сайту його необхідно:

 1. Обрати хостингового провайдера або купити обладнання яке знову ж таки треба, або розмістити в дата-центрі, або якимось невідомим чином підключити до мережі;
 2. Стежити за працездатністю сайту;
 3. Своєчасно оновлювати сам сайт та систему управління;
 4. Оперативно реагувати на виникаючі проблеми;
 5. Наповнювати сайт контентом.

З усього цього переліку більшість зможе впоратись тільки з одним пунктом: наповнюють сайт інформацією. Решта на думку більшості відбувається саме по собі.

Зрозуміло, що це не так.

Як і зрозуміло, що тонка настройка сервера, як і системи управління сайтом - це взагалі не те, чим повинні займатися журналісти, блогери та письменники.

Тому ми вирішили виділити окремо і вирішити, проблеми заважають цивільним журналістам стати власниками сайту, проблеми зупиняють їх перед бажанням створити свій власний ресурс.

Media Cloud - це сервіс який вирішує всі ці проблеми!

Підключившись до Media Cloud ви отримаєте:

 • Хостинг та його налаштування;
 • Установлену та налаштовану професійну систему управління сайтом;
 • Службу підтримки яке буде здійснювати моніторинг сайту та забезпечувати його безперебійну роботу.

У разі якщо ви передплатите сервіс на рік ви безкоштовно отримаєте також і домен.

Функціонал системи управління сайтом CMS Media Cloud

Сайт побудований на системі управління Media Cloud має простий зручний адаптивний (гумовий) дизайн, що дозволяє однаково зручно переглядати його як на ПК так і на будь-якому мобільному пристрої.

В базовій версій клієнт отримує шаблонний дизайн сайту. Більш просунуті плани обслуговування дозволяють отримати індивідуальний дизайн.

Система управління сайтом Media Cloud інтуїтивно зрозуміла, всі поля підписані і без введення інформації в обов'язкові поля, пост опубліковано не буде.

Система управління сайтом дозволяє публікувати як текстові матеріали, так і відеоматеріали, і фото добірки.

Що стосується фото і зображень, то ми подбали авторів, яким тепер не треба готувати зображення для статті. 

Система управління сайтом Media Cloud все робить автоматично! Вам достатньо лише завантажити наявну у вас ілюстрацію, а далі спеціальний скрипт розтягне або стисне зображення до потрібних розмірів.

Дата наших постів встановлюється вручну, що дає можливість не тільки розмістити пост певної давності, а й зробити відкладений запис, для того щоб пост з'явився на сайті в зазначений вами час.

Система підтримує кілька рівнів можливостей та доступів для користувачів яким можна делегувати різні повноваження. Це дозволяє розгорнути на вашого сайту повноцінне новинне агентство з журналістами, коректорами, що випускаючими редакторами.

Сайт можна інтегрувати з соціальними мережами, забезпечивши кроспостінг у такі мережі як,

 • Фейсбук;
 • Твіттер;
 • Живий Журнал;
 • Тамблер;

Та месенджери:

 • Телеграм;
 • Вайбера;
 • Мессенджер.

Переваги системи

Система управління сайтом Media Cloud створена групою професійних програмістів, які дуже відповідально поставилися до поставленого завдання, а тому код написаний без зайвих милиць і без багаторазово повторюваних залежностей.

Код системи написаний виключно під одну задачу: новинний сайт, інформаційний портал, блог, а тому в коді немає нічого зайвого, що не можна як найкраще позначається на швидкості і надійності системи.

Систему управління сайтом Media Cloud створювали на базі написаного фреймворку мови Python, що дозволяє нам гарантувати, що систему не зламають за п'ять хвилин, на відміну від будь якої іншої безкоштовної CMS. 

Тобто, на відміну від умовно безкоштовних систем система управління Media Cloud значно більш надійна, швидка і захищена.

Мова системи

Система управління сайтом Media Cloud надає можливість вести сайт декількома мовами, кількість яких може бути обмежена лише фантазією автора.

Наші гарантії

Крім цілодобового моніторингу працездатності сайту ми гарантуємо всім клієнтам:

 • щоденну архівацію баз даних;
 • можливість отримати архів бази даних
 • можливість в разі необхідності (або за бажанням користувача), переїхати на інший відповідний хостинг, зберігши при цьому всі матеріали і результати їх індексації в пошукових системах

У нас всі ваші дані знаходяться під постійним наглядом і захистом.

Особливості системи управління сайтом Media Cloud

1. Модульна архітектура

Ядро системи являє собою набір невеликих модулів, пов'язаних між собою високорівневим API. На відміну від монолітної архітектури, використовуваної в ряді популярних конкурентних рішень, архітектура Media Cloud CMS дозволяє порівняно легко і швидко додавати нову функціональність, автоматизувати тестування існуючої, а також в цілому скоротити витрати на розробку і підтримку кінцевих продуктів.

2. Продуктивність

Грамотне використання апаратних ресурсів серверних платформ, багатозадачності, багатопоточності ефективне управління пам'яттю, ретельна оптимізація коду, використання останніх версій засобів розробки - все це дозволяє добитися високої продуктивності та "чуйності" системи при високих навантаженнях навіть при наявності скромного обладнання.

3. Вимога до ресурсів

Завдяки ретельно продуманій архітектурі і постійної оптимізації кодової бази, система дуже невимоглива до обчислювальних ресурсів і може бути розгорнута навіть на недорогих хостинг-майданчиках. Розмір архіву ядра Media Cloud CMS становить всього 3 мегабайта на диску, а для роботи типового сайту-візитки потрібно трохи більше ніж 50 кілобайт RAM на один процес сервера додатків.

4. Підтримка розширень

Завдяки модульній архітектурі та зручному Plugin API функціональність Media Cloud CMS може розширюватися практично безмежно, в тому числі і сторонніми розробниками.

5. Багаторівнева система кешування

Використання кешу на різних рівнях роботи системи дозволяє збільшити продуктивність в десятки, а в деяких випадках і в сотні разів, знизивши навантаження на процесор, базу даних і підсистему введення-виведення, що знову-таки, дозволяє заощадити на утриманні серверного господарства.

6. Власний ODM

Всередині системи робота з базою даних здійснюється за допомогою Object Document Mapper, який розробляється і підтримується нашими розробниками. Використання цього інструменту дозволяє значно прискорити розробку бізнес-логіки додатка і позбавити сторонніх розробників від необхідності вникати в низькорівневі деталі роботи з конкретною СУБД.

7. Абстракція файлового сховища

Дозволяє організувати зберігання призначених для користувача файлів будь-яким зручним способом, починаючи з локального диска сервера, закінчуючи мережами доставки контенту і хмарними сховищами. В окремих випадках це може заощадити чималі суми за рахунок того, що ви отримуєте свободу у виборі файлового сховища, що не прив'язаного до основного хостингу.

8. Багатомовність

Потенційно система може підтримувати необмежену кількість мов. Дані локалізації зберігаються в простому YML-форматі, що значно спрощує розробку і підтримку багатомовності. На сьогоднішній момент ядро системи і існуючі розширення локалізовані для трьох мов: російська, українська і англійська.

9. Вбудований HTTP API

Простий у вивченні і роботі HTTP API дозволяє розробникам додатків і розширень легко отримувати готові RESTful-інтерфейси для зв'язку Media Cloud CMS з зовнішніми системами, будь то інші CMS або мобільні додатки.

10. Просунута система управління доступом

В ядро Media Cloud CMS вбудована підтримка облікових записів, необмеженої кількості груп і правил доступу. Будь-який компонент системи може гнучко налаштовуватися з панелі управління під потреби конкретного додатка.

11. Оновлення

Оновлення ядра і розширень автоматизовано, що значно економить час системних адміністраторів.

12. Панель адміністратора

Зручна у всіх сенсах панель адміністрування з підтримкою мобільних пристроїв.

13. Теми

Можливість використання необмеженої кількості тем оформлення.

14. WYSIWYG-редактор

Вбудований візуальний редактор дозволяє навіть початківцям контент-менеджерам без праці розібратися з ним і швидко включитися в роботу. Серед усього іншого варто відзначити зручний завантажувач зображень з автоматичною оптимізацією їх розміру, а також вставку відео-програвачів.

15. Коментування

Вбудований віджет коментарів, а також можливість використання сторонніх віджетів, таких як Disqus, Facebook і тому подібних.

16. Додаткові інструменти

Автоматичне формування RSS, sitemap і robots.txt.

17. Експорт контенту

В Facebook, Twitter, Livejournal, Tumblr.

18. Імпорт контенту

Через RSS.

19. Реєстрація нових облікових записів і авторизація

За допомогою логіна і пароля, за допомогою Google Sign In, uLogin.

20. Інтеграція систем аналітики

Google Analytics, Yandex Metrika.

21. Різне

Форма зворотнього зв'язку, AddThis, Google Custom Search Engine, Google Maps.

Статті

Особливості системи управління сайтом Media Cloud
27 0