Управління містобудування та архітектури

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ Виписка з "Положення про управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради", затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради від 03.11.2016р. № 333-18- VIІ

Опис

Завдання та функції Управління

1. Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету пропозиції з цих питань.

2. Готує пропозиції до проекту міського бюджету на наступний рік або проекту про внесення змін до бюджету на поточний рік щодо потреби у розробленні містобудівної документації.

3. Готує та подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету щодо розроблення програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

4. Визначає відповідність намірів забудовників щодо забудови земельних ділянок вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

5. Організовує розроблення містобудівної документації для потреб територіальної громади міста Біла Церква.

6. Організовує ведення містобудівного кадастру,

7. Організовує проведення містобудівного моніторингу.

8. Подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з питань присвоєння адрес на території міста відповідно до чинного законодавства України.

9. Приймає участь в розробці та реалізації плану художньо-декоративного та святкового оформлення міста.

10. Ініціює та організовує проведення архітектурних та містобудівних конкурсів в місті Біла Церква у порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

11. Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

12. Готує та надає замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

13. Готує та надає замовнику будівельний паспорт забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

14. Розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, видає висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.

15. Оформляє та реєструє паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

16. Координує виконання на території міста науково-дослідних, проектно-вишукувальних та інших робіт у сфері містобудування.

17. Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції.

18. Виконує обов’язки робочого органу Білоцерківської міської ради з розміщення зовнішньої реклами.

19. Виконує інші функції відповідно до чинного законодавства України.