Ми знищемо кожного

Почалась Перша світова війна і Османська імперія «вигребала» всюди і від усіх. Гонорові османи не готові були вмирати за Батьківщину. Більше їм подобалось нею пишатись. Після поразки під Сарикамишем Енвер-паша, якого, до речі, виніс на собі офіцер-вірмен, поки турки тікали в різні боки, оголосив, що у поразці винні саме вірмени, які втікли з поля бою. Після чого було прийнято рішення спочатку роззброїти вірмен військових, а потім депортувати вірмен із прифронтових зон всередину імперії. Ну а потім елементарно почали фізично знищувати чоловіків, жінок, дітей.

Партія «Дашнакутюнц» оголосила акцію відплати організаторам геноциду вірмен в Туреччині та погромів в Баку. Діяли вони доволі публічно спираючись на рішення Константинопольського суду 1919 року, який засудив окремих політичних діячів младотурецького режиму до смерті.

Врешті-решт, за декілька років були вбиті всі публічні організатори геноциду. Не врятували, ані розповіді про добрі наміри, ані втеча до Берліну, Риму, Відню тощо. Знайшли всіх. І всіх зарили в землю.

Українцям треба вчитись. Вчитись себе поважати і поважати свою кров. Ми молода політична нація, яка почала формуватись не так вже давно. В нас ще є час навчитись новим звичкам. Ми ще можемо встигнути навчитись вимагати від кожного поваги.

Не важливо, що ми не побудували Кьольнський собор, чи Єгипетські піраміди. Люди, які зараз проживають в Єгипті чи Німеччині не сильно то й пов’язані з тими будівниками. По суті це нові політичні нації різного ступеня дорослішання. Нас можуть вважати селюками, анархістами, буйними дітьми Європи, але саме ми, а не хтось інший, зараз захищаємо західний світ від російської навали.

І на шляху до самоповаги нам потрібний «Український «Немезис» - покарання кожного організатора антиукраїнських виступів і дій:

Кожний, хто причетний до розгортання «бандерівської істерії» в ЗМІ, має бути знищений,

кожний, хто видумував історії про «розіп’ятого хлопчика» має сісти,

кожний, хто організовував переслідування кримських татар чи українців на окупованих територіях – має бути знищений

Кожний хто роками розповідав про народ Дамбаса і там же наші люди - мають сісти.

кожний, хто вбив беззбройного громадянина України тільки за те, що він ідентифікує себе з нашою державою – має бути знищений. Всі ці Соловйови, Гіркіни, Пушиліни, Аксьонови – мають бути знищені.

Кожен російський солдат, який не складе зброю - має бути знищений.

Ми всі звикли рефлексувати на свої травми, ми пишаємось тим, що не боїмося сказати, про свій колишній біль.

Але майбутнє не за плачем на річницю Голодомору чи Бучанської різанини, майбутнє за «Українським «Немезисом», коли кожен, хто не визнає наше право на життя, не має право на співчуття та сентименти. Він є ворогом і має бути знищений. Пора дорослішати. Цього вимагає історія і кров наших співгромадян.

Дивіться також