Податковий аудит на хабарі: начальниця управління ДПС на Сумщині вимагала 2 млн грн з прифронтового підприємства

НАБУ і САП затримали начальницю одного з управлінь ГУ ДПС у Сумській області — за вимагання та одержання неправомірної вигоди від підприємства на прифронтовій території.

За даними слідства, посадовиця за попередньою змовою вимагала від представника приватного товариства 2 мільйони гривень — в обмін на безперешкодне проходження перевірки та відмову від штучних перешкод у господарській діяльності. Після отримання 1,5 мільйона гривень її затримали та повідомили про підозру за ч. 4 ст. 368 КК України.

НАБУ офіційно не розкриває особу підозрюваної, однак за інформацією джерел — це начальниця управління податкового аудиту ГУ ДПС у Сумській області Людмила Дядченко. Ходять чутки, що отримані кошти досі не знайшли. Сьогодні-завтра ВАКС обиратиме запобіжний захід.