Про проект

Хто ми?

Технологічна громадська організація "Укрмедіа" була заснована у 2015 році в місті Києві. 

Ядро команди складається з 5 чоловік, які захоплюються цифровими технологіями та інноваціями. 

Першими продуктами організації стали програмний рушій на базі мови програмування Python та система управління контентом сайту створена на його основі.

Починаючи з 2017 року команда Укрмедіа зосередила свою увагу на проекті який надасть всім великим і малим містам України можливість безкоштовно отримати інноваційні інструменти цифрової участі щоб налагодити діалог з громадськістю, та залучити її до процесу вироблення та прийняття рішень. 

Ми вважаємо, що розширення прав і можливостей громадян через цифрові рішення не тільки може допомогти муніципалітетам приймати більш зважені та відповідні рішення, а й сприятиме розбудові культури довіри та поваги та зміцнюватиме демократію. 

Що таке Спільно?

Спільно - це онлайн платформа громадянської участі для долучення громадян до управління містом

Спільно сприяє розбудові прямого двостороннього діалогу між муніципальною владою міста та його мешканцями.

Громадяни публікують на сайті платформи свої ідеї, беруть участь у конкурсах, публічних консультацій, дебатах, реалізують спільні проекти у зручній та доступній для них формі.

Муніципальна влада міста консультуються зі своїми громадянами шляхом проведення онлайн дебатів, публічних консультацій, опитування або проводить конкурс творчих рішень для найкращого розв'язання існуючої проблеми.

Платформа допомагає містам звернутись до колективного інтелекту громадян. Допомагає зрозуміти, почути громадян.

Допомагає муніципалітету стати більш чутливим до потреб громадськості.

Спільно це українська платформа демократії участі яка працює в чотирьох площинах:

1. Цифрова платформа

Спільно - це цифрова платформа яка використовується для координації участі громадськості. Ключовий простір для створення більш відкритого, прозорого, спільного та демократичного суспільства.

2. Платформа співпраці

Будь-який громадянин може скористатися онлайновою громадянською платформою Спільно для того щоб створити чудову команду або знайти партнерів для підсилення своїх проектів.

3. Платформа зростання

Спільно є платформою для розбудови та поліпшення співпраці громадян, соціальних груп та організацій, політичних представників та технічного персоналу міської ради, дослідників, соціальних хакерів та громадських активістів.

4. Медійна платформа

Широкі медійні можливості платформи Спільно дозволяють створювати та поширювати як ваші власні думки, новини, дослідження, так і організації громадянського суспільства яку ви представляєте.

Як я можу долучитись до партисипативного процесу прийняття рішень?

Зареєструйтеся

Для того щоб публікувати новини, ідеї, проекти та пропозиції, відправляти повідомлення та залишатися в курсі всіх подій у житті громадянського суспільства України.

Налаштуйте обліковий запис

Для того щоб підтримувати проекти, ідеї та ініціативи, голосувати на публічних консультаціях, як громадянин, організація або громада, вам необхідно створити обліковий запис.

Будьте проінформованим

Отримуйте інформацію про поточні партисипативні процеси, переглядайте новини, ідеї, вивчайте пропозиції про співпрацю, долучайтесь до публічних консультацій, зустрічей.

Станьте частиною процесу прийняття рішень

Обмінюйтесь новинами, публікуйте нові ідеї, пропозиції, підтримуйте наявні, збирайте команду для спільних проектів.

Вирішуйте

Вивчайте ідеї та пропозиції, долучайтесь до обговорень та дебатів, перевіряйте проекти та будь-які інші заходи, на платформі Спільно.

Долучайся!

Бажаєте змінити світ навколо?

Бажаєте жити в кращому світі?

Давайте спільно вирішимо, яку Україну ми хочемо!

Приєднуйтесь до інтернет-спільноти авторів змін!

Мрієш стати частиною команди SPILNO? Заповнюй анкету та приєднуйся!

Є пропозицій по співпраці? Надсилайте на електронну пошту: info@spilno.org

Дивіться також

Пропозиція
Пропозиція
17 березня 2019
87
0
Процеси участі
Процеси участі
17 березня 2019
80
0