Про Спільно

Спільно – це обєднання громадських активістів з усіх куточків України.

Спільно з Вами ми відкриватимемо щоразу нові горизонти.

На платформі Спільно Ви зможете поділитися своїми враженнями і знаннями з тими, хто змінює нашу країну на краще як і Ви.

Концепція Спільно

Все, найцікавіше що відбувається з вами, незалежно із сфер це громадського життя, побуту, культури, мистецтва, науки та повсякденного життя ми збираємо на єдиній платформі.

Ми всі на платформі Спільно - разом, та у кожного спільника є своя власна сторінка, сторінка кожної його організації, що дозволяє сегментувати інформацію не тільки за напрямками, а й за суб'єктами.

Ми дозволяємо та вимагаємо ставити посилання на першоджерела інформації, яку Ви використовуєте у своїх матеріалах.

На сторінках платформи Спільно ми не тільки спільно вивчаємо світ, спостерігаємо та насолоджуємося навколишньою красою та різноманітністю, а й ділимося своїми знахідками, рекомендаціями, дослідженнями, лайфхаками.

Статті можна прикрасити безліччю фото та відео, таким чином вони стануть більш пізнавальним і корисними!

Про адміністрацію Спільно

Творчий колектив Спільно – це громадянські активісти, об’єднані бажанням створити цікавий та корисний україномовний ресурс для громадських активістів, поціновувачів прекрасного: у природі, архітектурі, у творчості, у культурі, у людях та в житті загалом.

Ми так само як і Ви живемо не в найкращому світі, який ми потроху змінюємо. Тому ми охоче ділимось своїми перемогами та невдачами, відчуттями та враженнями і всім тим, що вважаємо вартим Вашої уваги.

Щодня ми працюємо над створення незалежного інформаційного простору для громадськості. 

Як допомогти проекту?

Ми будемо вдячні за співпрацю, якщо ви:

 1. Поширите будь-який матеріал у своїй соцмережі.
 2. Запросите своїх друзів зареєструватися на сайті платформи.
 3. Будете цікаво та змістовно коментуватимете матеріали сайту
 4. Будете ділячись своїми думками у своїх публікаціях на сайті платформи.
 5. Розмістите на своєму сайті, блозі чи сторінці в соціальній мережі пряме посилання на проект Спільно.
 6. Запропонуєте свій спосіб допомоги проекту і зможете реалізувати його!
 7. Якщо ви помітили помилку на сайті, напишіть нам про це і ми її виправимо.
 8. Підтримаєте проект фінансово: підтримати Спільно
 9. Підпишіться на наші сторінки в Фейсбуці і в Телеграмі та порекомендуйте друзям зробіть те саме!
 10. Станете нашим регулярним читачем!

Якщо у Вас виникли запитання стосовно технічних характеристик сайту, побажання, чи зауваження щодо його роботи, просимо звертатися через електронну пошту: [email protected]

Як стати учасником Спільно?

Спільно створюється відкритим співтовариством ентузіастів, носіями ідей прямої демократії, ідей нової соціальної горизонтальної журналістики. Взяти участь ви можете наступним чином:

 1. Зареєструвавшись на платформі - Зареєструвавшись ви стаєте частиною спільноти активних громадян України отримуючи при цьому підтримку учасників, право голосу, та безліч інших можливостей.
 2. Публікуйте свої статті та ідеї - Спільно - некомерційне медійне видання, автори публікуються на платформі на громадських засадах, отримуючи при цьому можливість створити власний медійний майданчик і читачів по всьому світу.

Співпраця з платформою Спільно

Авторам

 • Ми не публікуємо матеріали, які ви надсилаєте нам. Якщо у вас є щось таке, чим ви б хотіли поділитись, і що, на вашу думку варто поширити ви можете пройти вкрай просту процедуру реєстрації та опублікувати їх самостійно. Щоправда, ми залишаємо за собою право відмовити в публікації, якщо вона суперечить діючому законодавству України, або є відвертою рекламою.
 • У нас не було, немає та не буде відкритих оплачуваних вакансій чи гонорарного фонду для авторів. Проте, ми постійно проводимо конкурси на яких можна виграти певні грошові винагороди, або цінні призи.
 • Ми не жадібні і дозволяємо ставимо посилання на першоджерело в ваших матеріалах: вашу сторінку в соцмережах або ваш сайт.
 • Всі авторські матеріали підписуються іменем того, хто їх створив або організацією від імені якої матеріал було опубліковано.

Піар-менеджерам

 • Ми із задоволенням розповімо про ваш бізнес нашим читачам, якщо ви зареєструєтесь та створите сторінку організації на сайті платформи, від ім'я якої ви можете постійно публікувати цікавий унікальний та інформативний контент для наших читачів.
 • Ми не будемо публікувати прес-реліз, який отримали десятки інших видань: ми зацікавлені в унікальних та корисних для наших читачів історіях.
 • Варіанти іншого інфопартнерства ми теж готові розглянути.

Рекламодавцям

 • У нас є кілька основних видів рекламної співпраці. Це Спецпроекти, Спонсорство, Конкурси та Блоги організацій.
 • Ми виступаємо за чесну та ефективну співпрацю, яка принесе позитивний результат для обох сторін: як для платформи, її читачів, так і для рекламодавця.
 • Ми не займаємось накруткою трафіку чи будь-якими іншими маніпуляціями, тому ми надаємо повністю прозорі та достовірні дані щодо статистики сайту
 • Ми впевнені в тому, що секрет ефективної реклами простий: бути якомога цікавішою та якомога точніше працювати з цільовою аудиторією, створюючи актуальний для неї контент.
 • Ми залишаємо за собою право відмовити рекламодавцю у розміщенні, якщо проект/сервіс/продукт суперечить цінностям демократії.

Організаторам подій

 • Наша аудиторія – всеукраїнська, тобто не зосереджена в одному великому місті, але при цьому ми можемо чітко таргетувати її локально. Це означає, що Ви можете створювати як локальні події, так і масштабувати їх настільки це необхідно.
 • Якщо ви організатор конференції/семінару/освітніх курсів/фестивалю/вечірки/будь-якої іншої події, вхід на яку є платним, ми можемо запропонувати декілька способів розміщення Вашого анонсу на комерційних умовах.
 • Якщо ж ви організатор будь-якої безплатної події, ваш анонс буде опубліковано безкоштовно.

Як ще можна співпрацювати?

 • Не соромтесь коментувати наші матеріали: нам дійсно цікава ваша думка! Особливо, якщо вам є про що поділитись, доповнивши матеріал власним досвідом або корисними посиланнями на тему.
 • Коментарі, які порушують законодавство України, розпалюють ворожнечу, дискримінують або ображають інших читачів, будуть видалені, а користувачі – забанені.
 • Якщо ви представляєте некомерційну організацію і хочете зробити з нами спільний проект, отримати інформаційну підтримку або запропонувати іншу форму співпраці, напишіть нам: [email protected]
 • Якщо ви розробник і хочете допомагати з розвитком платформи, будемо раді прийняти вас в нашу IT-команду, напишіть нам: [email protected]
 • Ми завжди відкриті для співпраці і раді однодумцям. Якщо ви бажаєте допомагати платформі напишіть нам: [email protected]
 • Якщо ви бажаєте співпрацювати, розповісти про проблеми, яку потрібно висвітлити, щось обговорити або порадити, будь ласка, напишіть нам: [email protected]

 

Ми обов'язково відповімо і постараємося допомогти реалізувати всі ваші задумки.