Про проект

Що таке Спільно?

Спільно - це онлайн платформа громадянської участі для долучення громадян до управління містом

Спільно сприяє двосторонньому діалогу між муніципальною владою міста і його мешканцями. Громадяни публікують ідеї, приймають участь у конкурсах, публічних консультацій, дебатах, реалізують спільні проекти у зручній та доступній формі.

Муніципальна влада міста консультуються зі своїми громадянами шляхом проведення онлайн дебатів, публічних консультацій, опитування або проводить конкурс творчих рішень для існуючої проблеми. Платформа допомагає містам звернутись до колективного інтелекту громадян. Зрозуміти, почути громадян. Стати більш чутливими до потреб громадськості.

Спільно це українська платформа демократії участі яка умовно можна представити в чотирьох площинах:

1. Цифрова платформа

Спільно - це цифрова платформа яка використовується для координації участі громадськості. Ключовий простір для створення більш відкритого, прозорого, спільного та демократичного суспільства.

2. Платформа співпраці

Будь-який громадянин може скористатися онлайновою громадянською платформою Спільно для того щоб створити чудову команду або знайти партнерів для підсилення своїх проектів.

3. Платформа зростання

Спільно є платформою для розбудови та поліпшення співпраці громадян, соціальних груп та організацій, політичних представників та технічного персоналу міської ради, дослідників, соціальних хакерів та громадських активістів.

4. Медійна платформа

Широкі медійні можливості платформи Спільно дозволяють створювати та поширювати як ваші власні думки, новини, дослідження, так і організації громадянського суспільства яку ви представляєте.

Як я можу долучитись до партисипативного процесу прийняття рішень?

Зареєструйтеся

Для того щоб публікувати новини, ідеї, проекти та пропозиції, відправляти повідомлення та залишатися в курсі всіх подій у житті громадянського суспільства України.

Налаштуйте обліковий запис

Для того щоб підтримувати проекти, ідеї та ініціативи, голосувати на публічних консультаціях, як громадянин, організація або громада, вам необхідно створити обліковий запис.

Будь проінформованим

Отримуйте інформацію про поточні партисипативні процеси, переглядайте новини, ідеї, вивчайте пропозиції про співпрацю, долучайтесь до публічних консультацій, зустрічей.

Станьте частиною процесу прийняття рішень

Обмінюйтеся новинами, публікуйте нові ідеї, пропозиції, підтримуйте наявні, збирайте команду для спільних проектів.

Вирішуйте

Вивчайте ідеї та пропозиції, долучайтесь до обговорень та дебатів, перевіряйте проекти та будь-які інші заходи, на платформі Спільно.

Долучайся!

Бажаєте змінити світ навколо?

Бажаєте жити в кращому світі?

Давайте спільно вирішимо, яку Україну ми хочемо.

Приєднуйтесь до інтернет-спільноти авторів змін!

Мрієш стати частиною команди SPILNO? Заповнюй анкету та приєднуйся!

Є пропозицій по співпраці? Надсилайте на електронну пошту: info@spilno.org

Дивіться також

Пропозиція
Пропозиція
17 березня
8
0
Процеси участі
Процеси участі
17 березня
8
0
Ідея, ініциатива
Ідея, ініциатива
17 березня
15
0