Про Спільно

Спільно - незалежний громадський онлайн простір, який створюється відкритим співтовариством громадських активістів, журналістів, музикантів, письменників, підприємців, філософів, інженерів, художників та інших фахівців які бажають жити в кращому світі.

Ми об'єдналися, щоб спільно подивитись на наш світ та його проблеми з різних точок зору, побачити мозаїчну картину сучасності очима його безпосередніх учасників. 

Ми пишемо про суспільно важливі проблеми та досягнення, культуру, науку, пропонуємо широкому загалу свої нові ідеї, публікуємо інтерв'ю людей, чию пряму мову варто почути.

Перш за все Спільно - це вільна медійна трибуна, де кожен може представити свої статті, художні твори, інтерв'ю, дослідження і репортажі. 

Засновуючи платформу на принципах колективного вибору, взаємодопомоги і спільного редагування, ми створюємо нову горизонтальну журналістику. 

Ми допомагаємо один одному зробити наші публікації цікавіше і загальним голосуванням вибираємо кращі з них, щоб поширювати дійсно значущі матеріали.

Редакція Спільно відкрита для всіх: у нас немає цензури, заборонених тем і ідеологічних рамок. 

Кожен може опублікувати свій матеріал і, коли він буде опублікований, приєднатися до редакції. 

Надаючи трибуну для незалежної журналістики та громадських проектів, ми допомагаємо людям розповідати свої історії так, щоб вони були почуті. 

Ми переконані: якщо ми навчимося грамотно артикулювати свої думки, чим більше ми станемо писати, чим більше думок спільноти буде озвучено, чим більше голосів наберуть ваші проекти, тим швидше ми щось зможемо змінити в нашій спільній країні.

Як стати учасником Спільно?

Спільно створюється відкритим співтовариством ентузіастів, носіями ідей прямої демократії, ідей нової соціальної горизонтальної журналістики. 

Взяти участь ви можете наступним чином:

Зареєструвавшись на платформі

Зареєструвавшись ви стаєте частиною спільноти активних громадян України отримуючи при цьому підтримку учасників, право голосу, та безліч інших можливостей.

Публікуйте свої статті та ідеї

Спільно - некомерційне медійне видання, автори публікуються на платформі на громадських засадах, отримуючи при цьому можливість створити власний медійний майданчик і читачів по всьому світу.

Підтримайте платформу

Якщо вам подобається платформа, будь ласка, підтримайте нашу ініціативу. Ваші пожертвування підуть на розвиток платформи: оплату праці програмістів, дизайнерів; утримання серверів та проведення офлайнових заходів для громадськості.

Співпрацювати з платформою

Ми завжди відкриті для співпраці і раді однодумцям. Якщо ви бажаєте допомагати платформі напишіть нам: info@spilno.org

Якщо ви представляєте некомерційну організацію і хочете зробити з нами спільний проект, отримати інформаційну підтримку або запропонувати іншу форму співпраці, напишіть нам: info@spilno.org

Якщо ви розробник і хочете допомагати з розвитком платформи, будемо раді прийняти вас в нашу IT-команду, напишіть нам: info@spilno.org

Як ще можна допомогти?

Порадьте нас друзям і знайомим, в тому числі тим, хто займається просвітницькою і творчою діяльністю. Діліться нашими матеріалами - всі наші публікації можна читати і передруковувати безкоштовно. Підпишіться на наші сторінки в Фейсбуці і в Телеграмі.

Є пропозиції?

Якщо ви бажаєте співпрацювати, розповісти про проблеми, яку потрібно висвітлити, щось обговорити або порадити, будь ласка, напишіть нам: info@spilno.org

Ми обов'язково відповімо і постараємося допомогти реалізувати всі ваші задумки.

Як працює платформа Спільно?

Умови використання платформи Спільно

Угода користувача

Підтримати Спільно