📰 Мін'юст продовжує "чистку" людей Рувіна: звільнено скандального зятя підсанкційного росіянина

=Міністерство юстиції України продовжує кадрові зміни, розпочаті після звільнення колишнього керівника Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ) Олександра Рувіна.

Сьогодні міністерство офіційно попрощалося ще з одним представником його "команди" – Сергієм Тюлєнєвим.

Хто такий Сергій Тюлєнєв?

  • З липня 2025 року він очолював Науково-дослідний центр судових експертиз у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності.

  • Тюлєнєв є зятем громадянина Російської Федерації, який перебуває під санкціями Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

  • Він фігурував у множині журналістських розслідувань, зокрема у матеріалах Bihus.Info, щодо можливих шахрайських схем, пов'язаних з отриманням пільгового іпотечного кредиту за державною програмою «єОселя».

Реакція на звільнення

Як повідомляється, щойно Міністерство юстиції підписало наказ про його звільнення, Сергій Тюлєнєв "раптово захворів".

Передумови "чистки"

Варто зазначити, що звільнення "команди Рувіна" відбувається після того, як самого Олександра Рувіна з посади керівника КНДІСЕ зняв чиновник Мін’юсту Максим Кисельов. Саме Максим Кисельов і обійняв його посаду, очоливши Інститут. Ці кроки свідчать про рішучість Міністерства юстиції навести лад у сфері судових експертиз.