БЕБ проводить обшуки у мережі «Техно Їжак» через підозри у сірому імпорті техніки Apple

🔎 Сезон літніх активностей правоохоронців триває — сьогодні співробітники Бюро економічної безпеки (БЕБ) провели обшуки на об'єктах, пов’язаних із діяльністю мережі електроніки «Техно Їжак», що належить підприємцю Олексію Гулому.

📦 Слідчі дії проходять одночасно на складах компанії в Київській та Львівській областях. Також обшуки відбуваються у львівських митників, яких підозрюють у причетності до схеми нелегального ввезення продукції Apple.

🚐 За даними слідства, техніка потрапляла в Україну поза митним контролем — у мікроавтобусах марки Iveco, з подальшою логістикою через поштові сервіси на склади роздрібних мереж. Серед кінцевих пунктів — і склади «Техно Їжак».

💼 У БЕБ наразі не розголошують деталей про обсяг вилученого товару або про вручення підозр. Водночас правоохоронці розглядають справу в контексті масштабного ухилення від сплати податків і зловживань службовим становищем на митниці.

📌 У компанії «Техно Їжак» ситуацію поки що публічно не коментують. Ми надіслали запит і очікуємо на офіційну позицію.