Чи буде в Україні оголошено байкот Metro?

Як стало відомо  ритейлер Metro не планує припиняти роботу в РФ.

"Metro не планує припиняти свою діяльність в Росії. Останнім часом компанія демонструє стабільний рост", - повідомили "Інтерфаксу" в прес-службі Metro Group.

В даний час російський підрозділ Metro працює в штатному режимі. "Поставки стабільні, нестачі продуктів не передбачаємо. Наша основна робота і відповідальність - слідкувати за тим, щоб на полках було достатньо товарів, щоб поставки були стабільними, а ціни - розумними", - зазначили в прес-службі.

Цікаво, буде чи в Україні оголошено бойкот Metro, як це було зроблено з продукцією Coca-Cola?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ритейлер Metro не планирует прекращать работу в РФ.

"Metro не планирует прекращать свою деятельность в России. В последнее время компания показывает стабильный рост", - сообщили "Интерфаксу" в пресс-службе Metro Group.

В настоящее время российское подразделение Metro работает в штатном режиме. "Поставки стабильные, нехватки продуктов не предвидим. Наша основная работа и ответственность – следить за тем, чтобы на полках было достаточно товаров, чтобы поставки были стабильными, а цены – разумными", - отметили в пресс-службе.

Интересно, будет ли в Украине объявлен бойкот Metro, как это было сделано с продукцией Coca-Cola?