Київміськбуд-1 намагається «віджати» квадратні метри у іноземних інвесторів

У центрі Оболонського району Києва відбувається спроба рейдерського захоплення будівлі: ПрАТ «Трест Київміськбуд-1», зловживаючи судовою системою, намагається позбавити права власності на будинок на Оболонській набережній підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Атлант тріумф». 

У 2018 році ТОВ «Атлант тріумф» придбало будівлю у ПП «Творча майстерня «Престиж» та планувало зробити у ній центр дозвілля, спортивний клуб та заклади харчування для відпочинку киян та гостей столиці. Проте плани розвитку міста зустріли агресивний опір з боку ПрАТ «Трест Київміськбуд-1».

Як стало відомо, у 2021 році акціями ПрАТ «Трест Київміськбуд-1» заволоділи невстановлені особи, які призначили номінального директора. Документи реальних інвесторів було знищено, а згодом помер і директор.

Після цього ПрАТ «Трест Київміськбуд-1» почало оформляти об'єкти на підставних осіб та подавати скарги до суду за сфабрикованими документами, нібито вони власники.

Більш ніж через 20 років після продажу об'єктів нерухомості, попри строк давності, що минув, і без обґрунтування підстав, суди приймають такі справи до розгляду. Серед спірних квадратних метрів опинилася і будівля на Оболонській набережній 13.

При цьому ПрАТ «Трест Київміськбуд-1» діяльність не веде, має мільйонні заборгованості перед бюджетом, не сплачує податки та має всі ознаки фіктивної діяльності.

За наявною інформацією за спробами домовлятися із судами та правоохоронними органами стоять Сергій Шепелєв та Олег Алташин.