Положення про Міністерство цифрової трансформації опубліковано

Згідно Положення, Міністерство цифрової трансформації є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сферах:
☑️ цифровізації, електронного урядування
☑️ надання електронних та адміністративних послуг (серед усього – координує діяльність органів, що утворили центри надання адміністративних послуг задля підвищення рівня якості надання електронних та адміністративних послуг, формує та веде Реєстр адміністративних послуг)
☑️ відкритих даних
☑️ електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації
☑️ розвитку національних електронних інформаційних ресурсів та інтероперабельності
☑️ розвитку ШСД до інтернету
☑️ ІТ-індустрії
☑️ електронної комерції

Окрім того, Мінцифра є генеральним державним замовником Національної програми інформатизації та інших державних програм цифровізації. А також згодом виконуватиме функції центрального засвідчувального органу.

Одне серед нововведень - відтепер Мінцифра проводитиме погодження в порядку, встановленому законодавством, призначення керівника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій або цифровізації органу виконавчої влади (CDTO).

Ознайомитись з текстом документу можна на порталі КМУ https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pitannya-ministerstva-cifrovoyi-t180919