Мобілізація: примусом держава від українців мотивації йти воювати не доб'ється!

Україна - країна з найбільш родючими чорноземами, а депутати ще гадають як і чим мотивувати сьогодні громадян стати на її захист?

Хіба ніхто на печерських пагорбах ще не второпав, що вся ця патетика про спільну справу, про громадянський обовязок, про борг перед державою і все таке інше - дуже класні ідеї, але вони всі про віртуальні цінності, за які пропонується віддати цілком реальне втілене матеріальну форму життя!

Визнайте, що знищення добробатів було помилкою, і те що ви не нічим не замінили добробати, а всіх бажаючих воювати навпаки роззброїли - ще більш демотивувало українців!

Зробіть ви вже крок на зустріч тим кого ви спочатку відсторонили від бажання захищати батьківщину, а сьогодні примушуєте йти на фронт!

арантуйте кожному учаснику війни за незалежність України, його персональну частинку тієї землі за яку він піде на війну!

Залучіть громадян до перемоги!

Гарантуйте кожному учаснику по 20 гектарів землі за добровільне бажання долучитись до лав ЗСУ тим більше, що більшість з тих хто сьогодні йде боронити батьківщину з землі!

Зрозуміло все це не сподобається великим агрохолдингам, чи ділкам які цю всю землю в своїй уяві розпродали великим корпораціям, але йдуть вони в дупу!

Люди які ризикують своїм життям повинні на відміну від тих хто залишається в теплих кабінетах, окрім патріотичної патетики мати вимірюваний конкретний інтерес! Оцінку своєї участі в спільній справі!

Люди повинні отримати спільну мету, відповідь на їх героїчний вчинок, гідну оцінку їх внеску від держави!

Примусом любі депутати ви лише ще більше дезорганізуєте і деморалізуєте і без того засмучене і втомлене від війни суспільство.

Українці не за те бажають йти на війну, щоб їх країна перетворилась на концтабір “Росія” з усіма цими репресивними антигуманними законами які примушують батьківщину любити.

Зробіть так, щоб кожен зрозумів що він частина спільної перемоги, а не просто нічого не вартий шматок м'яса, який держава примусом, палками жене на фронт!

Українці повинні зрозуміти, що після перемоги їм буде куди, з чим і навіщо повертатись!

Заможні селяни, хлібороби та фермери - цілком гідне майбутнє для нашої України!