УДАР розпочав наступ на (чергові граблі) регіони

Хоча зима і близько, підготовку до виборів президента не розпочав тільки лінивий.

І доти, поки Зеленський, став обєктом чергових глузувань через "ЗЕ1000", які будуть роздавати через "Дiю" сподіваючись таким чином купити лояльність українців в надії, що вони віддадуть свої голоси на виборах онлайн (а як не віддадуть, то це їм допоможуть зробити вправні та ДІЄві співробітники МінФедорова).

Віталій Кличко традиційно розпочав тринькати гроші на палатки, газети та розвішувати борди "УДАР" в регіонах.

Зрозуміло, що ефект з цих бордів та газет нуль, якщо брати до уваги вплив на потенційних виборців, але ж справа не в тому, що команда Кличко, лояльність громади здобуває таким "дідівськи" способом.

Газети, борди, палатки та масовка у брендованому одязі - це традиційні способи освоїти видані спонсором на партію шалені мільйони!

Функціонери партії роками таким чином безглуздо витрачають мільйони, і нікого це хвилює, тому що - що?

Спонсор не розуміється в політиці, і щоб прикрити свою некомпетентність вимагає і отримує гарні кольорові звіти, які ніби свідчать про успішну діяльність команди політика.

Водночас партійні функціонери купляють по черговій квартирі, діти на вулицях отримують грошенятка за свою безглузду "працю, рекламісти за друк цього всього непотребу, а голова партії може сказати спонсору - "батя я працюю"!

Всі задоволені!

А результат? А результат як завжди купимо!