Як Стас Домбровський перетворився з треш блогера у зрадника України

Перепрошую, довгий текст по суті, якщо не налаштовані витратити 7-10 хвилин, то, мабуть, і не варто починати читати.

Доброго часу доби. Важливо не робити вигляд, що ми щось не помічаємо, навіть, коли це стає загальновідомим з «непопулярних» джерел.

Варто відрізняти право на особисту думку, що, до речі, на мою думку, зробила пані Фаріон, від пропаганди ворога, до якої я відношу останні дії треш-блогера Домбровського, Миши Маймана (Помогайбо) та придбаного для цієї оборудки одноразового касира.

Впродовж останніх тижнів відносно мене, моїх партнерів, клієнтів, а згодом і на родину та дітей цілеспрямовано виливається бруд і брехня, без будь-яких підтверджень й доказів. Чим більш цинічна брехня - тим скоріше вона розповсюджується і стає плітками у суспільстві. Мабуть, це так, і саме тому я не хотів давати приводу для додаткового поштовху на розповсюдження бруду своїми запереченнями на це. Ті, хто мене знають, в це не повірили, а для інших то - особисте питання. Це не перша і не така потужна, як раніше, атака на мене, які вже були раніше, тому відповідати на це до цього моменту вважав таким, що не відповідає моїй гідності та честі.

Але після зради України та реалізації, на мою думку, «пропагандистського проєкту рашки» авторами та виконавцями розповсюдження бруду проти мене мовчати не хочу і не можу.

Коротенько.

Стас Домобровський – результат роботи менеджера та бізнесмена Євгена Гавриленка та політтехнолога Ігоря Мізраха, інструмент для заробітку ними грошей. Результативні ідеї та прибуткові схеми - не його діяльність, він - лише «говоряча голова», наркоман, аморальна особа, але брудно-креативна, і також, як і М.Майман (Промогайбо), може говорити все, що скажуть, не відповідаючи за слова і текст. Потім може пропонувати вибачитись - за гроші чи від страху за відповідальність. Він, навіть, сам не міг запустити та підʼєднати камеру під час нашого інтерв'ю з ним…

Отже, людина-мегафон потрапляє до компанії, яка займається піар-технологіями, та там стає коштовним мегафоном, як він пише, для «Хімпрому». Він не співробітник, він - виконавець чужих стратегій. Хоча, знову все не так: коли закінчилися сценарії Ігоря Мізраха та робота по його знищенню, Стаса просто вигнали за дешевий і нікому не потрібний креатив, коли він вважав, що може аналізувати, хто герой України, а хто - ні. Жити тільки на швейцарські дотації важко, а виплат від клієнтів Ігоря Мізраха вже немає. І Стас починає просто бруталити на всіх і вся, підкладаючи якісь відео, записи з телефону та особисте підтвердження «оригінальності доказів». Ще і досі невідомо, яке відношення ці картинки, звуки і тексти мають до оригінальності. Потім до цього долучає вже «збитого ним же льотчика» Мамана-Помогайбо, з яким вже фліртує в прямому стримі, лежачи на животі в ліжку. Потім долучає і свого знайомого Володю Кассира з Одеси до проєкту заробітку грошей на бруді в ефірі. Вони шукають інвестора, заможного і без глибокої аналітики, такого, який би грівся брудом і яскравою картинкою за значні кошти. На той час в мене виник конфлікт в звʼязку з критикою керівника Державної виконавчої служби України Кисельова М.Є. за виведення значних валютних статків для дружини в Іспанію попри заборону НБУ під час війни та, на мою думку, в звʼязку із завідомо неправдивими показами про вчинення злочину щодо мого клієнта та його родини, переслідування їх дітей, як і моїх. Кисельов М.Є., адвокат з призупиненим свідоцтвом, вважає себе системним на заможності чоловіком, як кажуть, «при всіх властях в мастях», захватив «гачок» від Домборовського, і це легко довести за матеріалами останнього та через їх дублювання у ЗМІ, і почав співпрацювати з його «касово-помогайлим колективом». Саме до моні М.Кисельов звернувся для того, щоб встановити, хто такий Циганков, бо моня отримав від Кисельова кошти і не відпрацював їх під час війни, їх колись познайомила, як казав моня, наша колега. А моня вже «завів Кисельова на Домбровського», і почалось. Тепер М.Кисельову варто задуматись, що якщо є фіксація - його чи звернень від нього - до моні щодо участі у рашистському проєкті, то прийдеться платити ще раз, але чого не зробиш, аби лишитися при державній службі в команді Президента з думкою про те, що «тримає за бороду Бога і Президента». Але то було «на цукерки», бо Стас Домбровський вже був у реалізації програми зрадництва України та використання останнього в інтересах пропагандистської риторики рашки. За годину такі проєкти не створюються, потрібні, щонайменш, тижні. От тільки ділитися «ковріжками» з монею, касиром він не планував. Хто вони? Інструменти інструменту. Дивні люди - моня в Німеччині, касир в Україні, і вони вирішили допомагати зраднику, відверто зазначаючи в його стрімах, що їх брудотрьоп може бути використаний ворогом проти України.

Чим можливо перед Європою, Америкою, Канадою та всім світом «замазати» Україну та дискредитувати її у боротьбі за незалежність? Точно: корупція, наркотики та проституція. Безумовно, рашка та її пропаганда знають ці ази і працюють над їх реалізацією. А тут - такий «вільний рот» та його можливість створювати брудні команди, після використання яких для себе просто створювати конфлікт, ганьбити та «посилати» без належних виплат «тимчасовий касовий інструмент».

Анатолій Шарій професійно, в «один дотик», демонструє нібито Єгору Буркіну, хто такий і як заробляє Стас Домбровський. До речі, я проти і взагалі не хворію записами, але покійний Ігор Мізрах пересилав певні перли Статса Д. та частину архіву по моні, а сам Домбровський передав фактично на зберігання особисту флешку з сімейними цінностями і оригіналом мого інтервʼю з ним. Після влучного матеріалу від А.Шарія Стас починає невміло, поза стратегії і тактики, бо немає поруч вже знищеного і ним також Ігоря Мізраха, вибачатися та просити «вихідної виплати». Його виганяють, і він починає ганьбити всіх, хто його використовував за цей час, благаючи про допомогу, але він нікому не потрібен. Потім Стас, який робив щось і якось, тільки переслідуючи ідею заробітку (це моя принципова позиція) починає представляти себе «розвідником-викривачем» з натяком на керівництво держави та силових структур. Мат, бруд, хамство і дно людського життя. Все саме так.

І кому таке потрібно під час війни, та кому так Домбровський хотів продатися? Точно: продатися ворогу, ворогу України, ворогу всього світу - для того, щоб стати інструментом рашистської пропаганди. Не дають швейцарський паспорт, то потрібно брати рашистський, аби жити, нехай і на колінах, але при грошах, які не пахнуть?

Все саме так, я гадаю. Брудом обливав мене зрадник та потвора, тому зараз хочу сказати, що і натяку на правдивість жодного слова немає там і не може бути, за виключенням, що я адвокат, свідомий учасник добровольчого руху, соратник волонтерів України.

Одне в мене питання залишилось, але відповідь на нього в руках швейцарської поліції, якщо в неї вистачить фаху і досвіду відповісти собі і всім іншим на нього: чи не має серед доказів підпалу дома Домбровського в Швейцарії та його авто сліду «рашистських сірників»? Можливо, про це знає і сам Стас, можливо, А.Шарій, а моня і касир - то не їх розуму справа, вони - інструмент, а, можливо, і вони не знають, як з ними бавилися «рашистськими сірниками», може, і вони лише інструменти в тому, що рашистська пропаганда отримала «чорного рота» для того, аби ганьбити Україну?

Є і особисте, безумовно, питання: як бути з тим, хто використав цю історію і проти мене, моєї родини, команди, клієнтів і тепер фактично є частково спонсором рашистської пропаганди? Його прізвище вище. Питанням розстрілу мого автомобіля в день підпалу будинку та автомобіля Домбровського у Швейцарії займається поліція, і тут в мене обмеження на публічну аналітику, навіть, «великими мазками».