Майже тиждень пішов на реалізацію модуля голосування, та додавання до обраного.

На сьогодні голосування працює з функціоналом, що дозволяє не тільки проголосувати, але й відкликати свій голос, якщо ви змінили свою думку до моменту коли збір голосів закінчено.

Іншими словами, ми на сьогодні надаємо кожній ідеї час на актуалізацію - 90 днів. Якщо ви проголосували за проект, а потім змінили свою думку, а потім знову вирішили підтримати - то ви маєте можливість повторювати цей цикл стільки скільки забажаєте. Але не після закінчення часу голосування. Через 90 днів результати будуть зафіксовані та змінити їх можливості вже не буде.

Голосувати можна за будь-яку кількість проектів.

Всі результати ваших голосувань будуть відображені (після закінчення голосування) на вашій сторінці у розділі "Підтримав).

Також з'явилась можливість додати ідеї до обраного.

Це мінімальний функціонал на сьогодні, і в процесі експлуатації ми додамо дуже багато фіч, але згодом, і тільки у випадку, якщо вони будуть дійсно цікаві користувачам.

Що ще встигли зробити?

Трохи навели красу в інтерфейсі.

Повернули на місце кнопку "В мене є ідея!". 

Додали блок "Ідеї" на публічні сторінки користувачів та організацій.

Що не встигли зробити?

Не встигли зробити розділ "Обране" на сторінці користувача, але тут є певні проблеми, і напевно він з'явиться тільки після закінчення розробки проектів та публічних консультацій.

Здавалось тиждень спини не розгинали, а як розповісти про успіхи так і нема про що.

На сьогодні все!

P.S. Якщо у вас є бажання висловити свою думку, запропонувати свої ідеї по вдосконаленню системи - пишіть нам: [email protected]

Дивіться також