Моє місто найкраще у світі

Для кожної людини рідне місто - найкраще, тому що це маленька батьківщина. У моєму пості я розповім про найзеленійше місто в Україні - це Полтава!

Полтава - моє рідне місто, моя ненька, не дивлячись на те, що зараз я мешкаю у Харкові, Полтава назавжди буде для мене найріднішою, найважливішою та найкращою, з цим містом мене багато чого пов'язує. По-перше у Полтаві живуть мої батьки, рідні та близькі мені люди, а по друге дуже багато спогадів починаючи з раннього дитинства і досі, я часто приїжджаю навідати батьків, рідних та друзів.

Полтава - мальовниче, зелене, чисте, студентське, величне гостинне місто, так можна ще довго перелічувати. У Полтаві є багато парків, алей, скверів, зелених насаджень, театр імені Гоголя, багато бібліотек, стадіон, концертна зала, пам'ятники, храми, будівлі, а також університети, академії, інститути. Полтавці дбають про довкілля та чистоту міста, молодь та школярі дуже часто влаштовують суботники та прибирання парків, вулиць, майданів. Також у міста дуже цікава історія, про яку можна нескінченно довго говорити, але скажу одне, якщо ви колись вирішите відвідати Полтаву, то до обов'язкової програми потрібно включити музей Полтавської битви, краєзнавчий музей, який розташований у самому серці міста, білу альтанку ( особисто для мене це найулюбленіший куточок нашого міста), Диканьку, щоб зануритися у часи М. В. Гоголя, а також насолодитися бузковою рощею, та Опішню, щоб насолодитися мистецтвом гончарства та власноруч зліпити глечик.

Найцінніше у моєму місті - це культура, історія, мова, люди, навіть не перелікуєш усе, мабуть усе разом, хіба можна виділити щось одне?! Звичайно ні! Особисто для мене у моєму місті усе головне, починаючи від маленької гілочки та закінчуючи повітрям.

Що необхідно зробити, щоб моє місто стало ще кращим? Вдосконалюватись завжди є куди і це стосується, і міста, і людей, які у ньому мешкають. Якщо конкретніше, що особливо стосується та хвилює мене - то, це дозвілля, хобі та спорт дітей, томущо діти-наше майбутнє. Чому це мене хвилює? Тому що, я також була дитиною, та з 5 років почала займатися художньою гімнастикою, та таких дівчаток як я було дуже багато і всі дуже талановиті, але із за того, що спорт, а особливо такий не дуже розвинений у нашому місті, ми міняли тренерів, спортивні зали, їздили на змагання до найближчих міст, влаштовували власні змагання, але якщо дитина хотіла досягти якоїсь вершини та перейти на інший, на світовий рівень,то нажаль це так і залишалось у мріях, тому мені дуже хотілось, щоб діти змогли організовувати свій потенціал та здібності у рідному місті, а не втрачати такі таланти, або віддавати таких обдарованих та наполегливих дітей у інші міста, або ще гірше представляти інші країни. Полтаві буде чим пишатися та славатись ще більше!