Разом проти корупції "на всіх фронтах"!

Конференцію проведено. 139 антикорупційних заходів – проектів до виконання напрацьовано спільно потужними громадськими організаціями і галузевими експертами. Це справді була робота, якою ми жили останні місяці. Але найголовніше – попереду. Бо найголовніше – це виконати ці антикорупційні заходи! Станом на сьогодні ми лише сформулювали наші очікування і плани. І хочемо бути частиною успіху нашої країни, отримувати драйв від позитивних змін, мати можливість робити щось значиме разом з однодумцями.

Дуже сподіваємося, що за підтримки Дмитрий Дубилет розпочнемо вже найближчим часом обговорення з міністерствами майбутніх проектів.

Дуже багатьом хочу подякувати! Нашим доповідачам Хавронюк МиколаGlen Grant Irakliy JhanashiyaOlena TregubIaroslav GregirchakОлена Кирилюк (Olena Kyryluk)Петро ТєстовNatalie ForsyukSemyvolos AndriiVictor LiakhVitaliy ShabuninОлексій Соболев (Øleksii Sobolev)Oleh PilatAnton AntonenkoDmytro YablonovskyyMuhaylo Serebryakov.

Усім громадським організаціям, асоціаціям, спільнотам, експертам, які готували пропозиції. Усім уповноваженим із запобігання корупції в міністерствах. Нашій чудовій команді Разом проти корупції. Команді СКМУ які сьогодні дуже допомагали нам. 

Oleksandr Saenko - за те, що колись підтримав ідею нашої співпраці. І нехай і далі у нас буде усе можливе сприяння для втілення!!!

Повний список антикорупційних заходів https://drive.google.com/file/d/1uHiR40gB1EJstfj4txiW7Y3oj1-Xhc6V/view