Благоустрій заказника "Зелене озеро" (Куренівський кар'єр)

Мета проекту полягає у благоустрої рекреаційної зони на території ландшафтного заказника місцевого значення "Зелене озеро", добревідомого мешканцям, як Куренівський кар'єр, де мешканці мікрорайону Куренівка та подоляни зможуть відпочивати та проводити час зі своєю сімїєю.

Куренівка є промисловою зоною з дуже забрудненим повітрям.

Разом з тим, в даному мікрорайоні розташовано безліч шкіл та дитячих садочків.

З врахуванням чисельності населення, в цьому районі не вистачає місць для відпочинку мешканцям. Після важкого робочого дня/тижня кожному з нас необхідний відпочинок.

Багато хто надає перевагу активному проведенню вільного часу, займається спортом або спілкується в галасливій компанії, подорожує.

Але як відпочити тим, кому до вподоби спокій і тиша, особливо, якщо у вас маленькі діти або ви людина похилого віку, якщо ви любите посидіти з книжкою або помріяти?

В зазначеному місці є всі передумови: мальовничі куточки величних дерев, спокійна водойма, безліч рідких птахів.

Проте саме місце абсолютно в занедбаному стані, не пристосованому для відпочинку.

Тут ростуть бур'яни, і мешканці навколишніх будинків викидають сміття. На березі озера могла б бути чудова відпочинкова зона, де б кияни і гості міста проводили свій час.

Приведена до ладу територія стала б хорошим затишним місцем для відпочинку, відрізняючись гарним плануванням території, простотою і природністю, яскравими фарбами зелених насаджень і яскравістю квітів та додатковими «аксесуарами» - лавами для відпочинку, альтанками та дитячою площадкою. 

Розроблений проект дасть можливість для відпочинку та прийняттю участі в оздоровчому процесі людям з обмеженими можливостями та пенсіонерам, оскільки територія знаходиться поряд з житловим масивом Куренівки.

Наразі маємо готовий проект благоустрою зазначеної території.