Йорг Майсснер: "Потенціал ринку України фантастичний"

14 грудня у Києві відбувся Другий щорічний форум UkraineInvest "MAKE in UA" (Виробляй в Україні). Під час форуму, участь в якому взяли представники з більше ніж 50 країн світу, були презентовані основні економічні досягнення держави за рік, у т.ч. і програма залучення інвестицій у виробничий сектор економіки України "MAKE in UA".

Близько 30 спікерів, серед яких: представники влади, міжнародних організацій, ділової та інвестиційної спільноти України і світу, взяли участь в інтерактивних дискусійних панелях. Захід організовано UkraineInvest за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Директор Спільного українсько-німецького підприємства "Альтернативні енергосистеми та технології захисту оточуючого природнього середовища" Йорг Майсснер поділився своїми враження та думками щодо форуму та інвестицій в Україні.

"Ми працюємо з 2011 року в місті Вінниця. Також ми працюємо в місті Кременчук. Зараз у нас проект у Вінниці з вловлювання полігонного газу на полігоні ТПВ з подальшим виробленням електроенергії і тепла... Нам добре працювалось до 2019 року. У 2020 році були проблеми, оскільки не нам не заплатили відповідно до тарифу і було все нестабільно. Складно у подальшому інвестувати в Україну саме через нестабільність... 

Кожен інвестор хоче мати гарантії для своїх інвестицій.... Перспективи в Україні дуже гарні... Можна робити біометан... Дуже гарні перспективи щодо виробництва електроенергії для Європи...

Позитивні сигнали на форумі почув.... Але для інвестора головне питання гарантія повернення вкладених грошей... 

Потенціал ринку України фантастичний. В Європі це самий великий потенціал. Проблеми, які я бачу - це відсутність стабільності, і друге питання - це Росія. Що буде далі? Але я впевнений, що Європа за Україну."