Ще одна памятка Києва - “Київська Перепічка” може зникнути

Війна на щастя майже не торкнулась Києва. В столиці України немає таких руйнувань яких зазнали Харків або Чернігів. Київ зберіг свій довоєнний колорит та неповторний стиль, але.

Але чомусь так сталось, що те що не зруйнували російські загарбники намагаються знищити київські забудовники, ласі до золотих квадратних метрів в центрі міста.

Через таку їх несамовиту жагу до грошей нищиться історія міста - його архітектурні памятки.

На превеликий жаль однією з таких зниклих памяток може стати будинок по вулиці Богдана Хмельницького №3. Будинок який кияни та гості міста знають тому, що тут розташований найбільш відомий фастуфуд міста - “Київська Перепічка”.

 "Київська перепічка" - це перший київський фастфуд, який став культовим місцем у столиці. 

На TripAdvisor “Київська перепічка” очолює рейтинг закладів швидкого харчування в Києві.

На FourSquare “Київська перепічка” посідає третє місце серед київських закладів, що продають хот-доги.

Але все це ніяк не турбує Департамент комунальної власності КМДА який, 8 січня, непублічно провів торги з продажу нежитлових приміщень за адресою Богдана Хмельницького, 3.

Фактично продали 2, 3 та 4 поверхи будівлі, бо всі приміщення на 1 поверсі, включаючи легендарну “Київську перепічку”, вже знаходились у приватній власності”. Новими власниками 2,3 та 4 поверхів стало ТОВ “Поділ Естейт Менеджмент”. Бенефіціаром фірми вказана Людмила Яковлєва. У 2015 році вона значилась як акціонерка Асвіо Банку, який контролюють брати Олександр і В’ячеслав Супруненки. У минулому Супруненко В'ячеслав був депутатом Київради від Блоку Леоніда Черновецького, а Олександр Супруненко – колишній народний депутат України від Партії регіонів.

Враховуючи яким чином була знищена будівля колишнього Центрального гастроному, власники відомого закладу б'ють на сполох. Вони розуміють, що така сама доля може спіткати і будівлю в якій знаходиться "Київська перепічка".

За коментарем з приводу цих не дуже гарних подій ми намагались звернутись до власника закладу - Ігоря Грищенко, але через те, що він зараз в лавах ЗСУ боронить батьківщину, коментар нам надала його дружина пані Ганна.

Яка розповіла нам про причини свого занепокоєння. Вона теж поділяє думку, що з будинком в якому знаходиться “Перепічка” може так само спалахнути ввечері, як декілька років тому ЦУГ. І у киян не залишиться ще однієї памятки, та ще однієї візитівки міста.

Сподіваємось, що спільнота міста почує пані Ганну і не дасть зникнути ще одному знаковому закладу Києва.