Всеукраїнський Молитовний Майдан 14 жовтня

14 жовтня цього року буде проведено багато різних урочистих заходів з нагоди Дня Покрова Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, Дня створення Української повстанської армії.

Серед них і Всеукраїнський Молитовний Майдан на Софійський площі о 13.00 з метою об’єднати наше суспільство в чистій молитві до Творця та Божої Матері заради миру та злагоди в Україні, збереження життя і здоров’я кожного захисника країни.

З ініціативою проведення Всеукраїнського Молитовного Майдану виступила ВГО «Інтелектуальна Україна”. Також свою готовність приєднатися до Всеукраїнського Молитовного Майдану висловили інститути громадянського суспільства, релігійні організації, захисники, капелани, відомі творчі хорові колективи, вокальні виконавці та свідомі громадяни. Серед учасників заходу: представники Всеукраїнської ради церков, дитячий хор «Дзвіночок» під керівництвом Р.Толмачова, Український національний хор ім. Г.Верьовки, хор Київської духовної академії та семінарії, ліцеїсти ліцею ім. І.Богуна, карільоністка Ірина Рябчун (з унікальним інструментом з 51 дзвонами, які вилиті за спеціальним замовленням в Нідерландах), інші відомі сольні вокальні виконавці в живу та у форматі відеозапису.

Одночасно о 13.00 відбудеться молитва по всій Україні та колокольний дзвон, починаючи з Софійської дзвіниці та закінчуючи маленьким селом, а на фронті по можливості молитва. Захід є складовою мегапроекту “Духовність зупинить війну і збереже світ”, започаткованому ще у 2015 році та обговорений з представниками Ради Церков та свідомої громадськості. Такі заходи реанімують та зцілюють духовні чесноти у суспільстві, пробуджують глибинні засади духовного піднесення, допомагають людям виходити з низькотонних депресивних станів, об’єднують різних людей, різних конфесій та світоглядів та формують головний потрібний за сучасних умов чинник розвитку суспільства в дусі Злагоди, Миру та Любові.

Про все це і не тільки розповіла пані Тетяна Струбчевська, президент ВГО «Інтелектуальна Україна”.