Анатолій Казмірчук зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”

Командувач Медичних сил ЗС України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук зустрів військових медиків, які повернулися зі Швеції, де перебували в рамках проєкту “оновлення” - “REPOWER”.

(Платформу “REPOWER” створено для відновлення ментального здоровʼя військових медиків).

Разом з командувачем військових зустрічали представники благодійного фонду “Оновлення” Марина Садикова, Дарина Кулинич, Катерина Сердюк, а також Олександр Перцовський - директор філії “Пасажирська компанія” АТ “Укрзалізниця”.

Під час зустрічі командувач встиг коротко обговорити з бойовими медиками труднощі та проблемами, з якими стикається бойовий медик на полі бою, недоліками у логістичному забезпеченні.

Командувач також вислухав ідеї та побажання, які на їх погляд сприятимуть ефективному медичному забезпеченню, екстреній допомозі, евакуації та ін.

Міжнародний проєкт “REPOWER” - це ще один приклад ефективної співпраці волонтерів, міжнародних партнерів, АТ “Укрзалізниця”, Командування Медичних Сил та Збройних Сил України в цілому. Дякуємо нашим міжнародним партнерам за таку можливість.

*Довідково*. Це вже проєкт психологічної реабілітації українських військових медиків у Королівстві Швеція.

В рамках проєкту пройшли психологічне відновлення та реабілітацію близько 250 військовослужбовців.

Під час реалізації ініціативи використовувалися такі психологічні інтервенції, як: рефлексія і обговорення, індивідуальні консультації, кризові інтервенції та техніки роботи з емоціями. Всі, без виключення, учасники відзначили зменшення стресу, покращення самопочуття, нормалізацію сну та відчутне збільшення енергії.

Організатори міжнародного проєкту “REPOWER” пообіцяли, що не збираються збавляти темп і вже у квітні планується наступний візит військових медиків зі складових сил оборони до Швеції.

Командувач, в свою чергу, зауважив, що військові медики - це янголи, які рятують життя наших захисників та захисниць. У звʼязку із значним навантаженням на всіх етапах медичної евакуації, вони потребують не лише ресурсної, але й психологічної підтримки.

Саме тому, сьогодні Командування Медичних сил ЗС України працює в напрямку відновлення ментального здоров’я військових медиків на теренах України.

Для цієї ініціативи зараз у тісній співпраці з МОЗ України визначаються заклади, які будуть спроможні та готові приймати наших військових медиків.