На "державу в смартфоні" грошей в бюджеті не передбачено

Як повідомив у вівторок, 5 листопада, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, грошей на проект "держава в смартфоні" у держбюджеті на 2020 рік не передбачено:

"На державу в смартфоні (додаток, портал, оцифровку пріоритетних послуг, навчання цифрових навичок тощо) бюджет не закладено. Є 30,8 мільйона гривень на підтримку поточних систем (сайти, сервери, шини), які працювали і раніше", - написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Але сумувати немає причини:

"Роблю ставку на ефективну команду і міжнародну технічну допомогу, державно-приватне партнерство, волонтерство. У нашому напрямку, на даному етапі розвитку країни, потрібно вміти досягати мети з обмеженим ресурсом. А діджиталізація - це ефективність, трансформація, та, сподіваюсь, вплив на збільшення бюджету на 2021 рік", - додає Федоров.

Нагадаємо , що міністерство цифрової трансформації планувало створити єдиний портал цифрових сервісів "Дія". Йшлось про відкриття понад 70 електронних послуг, аудит реєстрів, запровадження е-ідентифікації та е-резиденства в Україні.