"Консерви» непридатні для вживання.

"Консерви» непридатні для вживання.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, "розконсервована" російська техніка стала непридатною.

Причина – повністю розкрадені оптичні прилади та електроніка із вмістом дорогоцінних металів. Відновленню така техніка не підлягає.

Наприклад, у 4-й танковій дивізії росії з'ясували, що з 10 «розконсервованих» танків лише один перебуває у більш-менш працездатному стані. Інші – повністю розукомплектовані. Частина з них не має навіть двигунів.

"В даний час плани з передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання, фактично зірвані".

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує:  · 

«Розконсервована» російська військова техніка повністю розкрадена, командир танкового полку – застрелився

Окупанти намагаються відновити втрати за рахунок техніки знятої з тривалого зберігання. Зокрема, на аеродромі в СМТ Клімове Брянської області (35 км від кордону України) противник розгортає ремонтно-відновлювальну базу (РВБ). Наразі ворожа РВБ намагається "поставити в стрій" значну кількість техніки, яка прибуває зі складів тривалого зберігання. Стан цієї техніки здебільшого вкрай незадовільний, що унеможливлює її повноцінне використання.

Одночасно створюються місця для зберігання техніки, виведеної з ладу на полі бою.

Загалом РФ часто зіштовхується з проблемою неможливості відновлення техніки після «розконсервації» зі складів. З бойових машин повністю розкрадено оптичні прилади та електроніку з вмістом дорогоцінних металів.

Зокрема, у 4 танковій дивізії РФ з’ясували, що з 10 «розконсервованих» танків лише один знаходиться в більш-менш працездатному стані. Решта – повністю розукомплектовані. Частина з них не має навіть двигунів. На даний час плани з передачі на фронт техніки, знятої зі зберігання фактично зірвано.

За наявної інформації – командир 13 танкового полку 4 танкової дивізії РФ – застрелився."