Олександр Хілик умисно заволодів грошима 112-ї бригади ТРО виділені КМР

Директора ТОВ «Глобал Хіл Ікс Груп» Олександра Хілика підозрюють в привласненні 25 млн гривень з бюджетних коштів, виділених на закупівлю уніформи для ТРО на гроші Київської міськради. Про це редакція дізналася з провадження за ч. 5 ст. 191 КК.

Фірма зареєстрована у. Білоцерківському районі в селі Фурси 18 липня 2022 року компанією з Литви Asorena, UAB. Кінцевий бенефіціар Ніна Хілик (капітал 12,64 млн гривень).

Розслідування встановило, що Олександр Хілик умисно заволодів грошовими коштами 112-ї бригади тероборони, які виділялися на її потреби рішеннями Київської міської ради. Зробив він це шляхом поставки не якісного форменого одягу який не відповідає технічним умовам розроблених та уведених у дію Міністерством оборони та не може використовуватись за своїм цільовим призначенням, під видом форменого одягу належної якості.

Мова йшла про поставку на суму у 25,13 млн гривень зимових курток, вітровологозахисних штанів, які не відповідали технічним умовам. Хілику оголосили підозру за ч. 5 ст. 191 КК.