Олексій Любченко: Співпраця податкової служби з бізнес-асоціаціями має бути конструктивною, відкритою та результативною

В ДПС триває період реформ, пов’язаних як зі зміною законодавчих норм, передбачених Законом від 16 січня 2020 року № 466, так і змінами в організаційній структурі служби. І тому надзвичайно важливим є дотримання принципу відкритості та рівноправності з усіма представниками бізнесу, асоціаціями та громадськістю.

Про це заявив Голова ДПС Олексій Любченко під час зустрічі з керівником Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Володимиром Щелкуновим.

«Ми проаналізували всі процеси адміністрування, судову практику, аудит, роботу з обслуговування платників. Окреслили напрям роботи та почали активно працювати. Зокрема, одним з важливих завдань для податкової на сьогодні є боротьба з тіньовою економікою. Це кошти, які так необхідні нашій економіці, і ми будемо застосовувати навіть непопулярні методи, аби залучити їх до бюджету з тіньового ринку», – наголосив Олексій Любченко.

За його словами, зараз у ДПС проводяться зустрічі з представниками бізнес-спільноти для того, щоб безпосередньо від них почути всі проблемні питання і пропозиції. Це допоможе вибудувати механізм роботи за відповідним напрямом та при цьому врахувати всі спірні моменти за рахунок їх обговорення з учасниками цього сегменту ринку.

Під час зустрічі Голова ДПС підкреслив важливість співпраці з Міжнародною Торговою Палатою, яка об’єднує значну кількість представників великого та середнього бізнесу.