Поль Манандіз: "Путін - монстр і убивця"!

"Шановні Європейські друзі!

Перш за все, дозвольте мені привітати вас з України!

Я дуже добре знаю Європу, я сам європеєць.

Вже 6 років як я прийняв рішення обрати Україну своєю домівкою. Але ще сильніше, в моїй крові, як мою націю.

Я прийняв це рішення в згоді зі своїм вибором, своїм життям, до кінця моїх днів.

Тут, в Україні, я відчуваюся вдома! Українці дуже гостинні. У них величезне серце. Вони освічені, відкриті для світу, дуже розумні. Украіна - одна найкрасивіших країн нашої планети.

Вже 7 років, як Росія розв‘язала страшну війну.

Коли стався Майдан, українці боролися за свою свободу і незалежність з силою і рішучістю, яка вразила весь світ.

Російська пропаганда працює жорстко і ефективно в країнах Європи. І я пишу цю статтю для того, щоб викрити її перед світом, тому, що я добре знаю, як вона працює. І щоб бити тривогу, велику тривогу! Таку, що здійме багато шуму!

Ось кілька фактів щодо російської пропаганди.

Перше, це преса і інформація.

«Супутник» це агенство міжнародної преси, що фінансується урядом Росії. “Супутник» постачає інформацію, часто замасковану, неправдиву, в російському стилі. Він постачає ідеї, думки, поради і таким чином розповсюджує ідеї вигідні Росії в усьому світі. «Супутник» існує на 32 мовах, але не на російській. Тому що коли раптом буде треба, раптом конфлікт чи війна, вони завжди скажуть, що це агентство не є російським, оскільки навіть нема преси російською. Саме таким чином Росія веде і війни.

Також існують RT, RTI та інші механізми російської пропаганди.

В мережі «ARTE” документальні сюжети зроблені Росією, фінансовані і Росією. Вона також їх продає.

«ARTE” мусило бути продуктом співпраці Німеччини і Франції для того, щоб розповідати світу про мистецтво. Але Росія туди інкорпорувалася. Я дуже хочу, щоб ви відкрили очі і щоб зрозуміли: перша мета пропаганди це вплив. Друга найнебезпечніша це дестабілізація. І повірте, для цього у них багато грошей і засобів.

Це не «гібридна війна», як її називає російська пропаганда. Це пряма війна!

Росія украла Крим. Весь світ протестує, накладає на Росію санкції. Але вона не залишає Криму, не залишає України. А Крим був, є і буде - Українським!

Далі Росія розпочинає війну у двох східних регіонах України, біля свого кордону. Зі зброєю, танками, ракетами. З убитими і пораненими.

Війну, де батьки ідуть захищати свої родини і територію. І матері долучаються теж. Світ говорить, але війна продовжується! Військові гинуть! Цивільні гинуть також, від бомбардувань.

Велика правда в тім, що Росія не має права красти українську територію. І убивати українців!

Я хочу навести невеликий приклад. В документальному фільмі «Маски революції» Поль Морейра робить з України мало не наступний Рейх! Це фейк! Це російська пропаганда! Україна правомірно захищає себе!

Я знаю досить українців, я близько знаю військових, збройні сили і добровольців. В Україні нема нацистів! Ні в країні, ні в зонах бойових дій.

Там справжні чоловіки, що захищають свою країну і готові віддати за неї життя! За свободу. Щоб припинити російську агресію!

Дорогі європейці. Для вас Україна - це справжній захист від російського « миру» агресії і окупації.

Зараз на лінії фронту знову гаряче. Більше атак з російського боку, більше поранених і убитих.

Нормандський формат не працює. ОБСЄ.. що вони роблять? Звіти? Це не працює.

Реальність така, що, якщо ми не робитимемо кроків до миру, ситуація буде дуже, дуже поганою. Зараз все виглядає дуже недобре.

Тож будь ласка:

- Перестаньте слухати російську пропаганду! Вони брешуть, підкуповують, вони люблять корупцію. Вони готуються і готові до війни. Президент Росії не заслуговує на жодні схвалення від європейців. Це монстр і убивця!

Я був в зоні війни! Я знаю, про що говорю. Я нагадую вам, що Україна це друг Європи. Друг і захист! Було б дуже розумно працювати для миру! Зараз Україна чинить спротив з великою гідністю і силою. ОДНА!

Я вірю в Україну! Вона в стані чинити опір! І боротися до кінця, якщо треба. До перемоги!

У російського світу немає позитивних пропозицій! Вони тільки хочуть підкорити Україну.

Україна потребує підтримку всього світу для важливого кроку! Щоб звільнити свої території від російської окупації!

Ми стоїмо перед великою катастрофою. Не дамо ж цьому статися!

Слава Україні"!