Путін може спробувати нав'язати Україні "корейський" сценарій

Путін може спробувати нав'язати Україні «корейський» сценарій – начальник ГУР

Начальник головного управління розвідки (ГУР) міністерства оборони України Кирило Буданов заявляє, що президент рф володимир путін розглядає так званий "корейський" сценарій для України.

"Після невдач під Києвом і неможливості повалити центральну владу України, Путін уже змінює головні оперативні напрямки - це південь і схід. Є підстави вважати, що він розглядає "корейський" сценарій для України. Тобто, спробує нав’язати лінію розподілу між неокупованими та окупованими регіонами нашої країни. Фактично це спроба створити в Україні Північну та Південну Кореї. Адже проковтнути всю державу він точно не в силі", - цитує його пресслужба ГУР.

Буданов також переконаний, що для російського керівництва досі актуальним залишається питання встановлення сухопутного коридору в анексований Крим. 

«Окупанти спробують сколотити окуповані території в єдине квазідержавне утворення, яке протиставлятимуть незалежній Україні. Ми вже бачимо намагання створити «паралельні» органи влади на окупованих територіях і примусити людей відмовитися від гривні. Можливо, вони захочуть про це поторгуватися і на міжнародному рівні. Але опір і мітинги наших громадян на окупованих територіях, контр-атаки ЗСУ і поступове звільнення — суттєво ускладнює реалізацію планів ворога. Окрім того, скоро починається сезон тотального українського партизанського сафарі. Тоді для росіян залишиться один актуальний сценарій — як вижити», — підсумував Буданов.