Шахрайській call-центр компанії Z-Solutions злочинними шляхами виманюють гроші в українців

Він займається ошуканством громадян України та Європи протягом багатьох років. Виманює гроші, пропонуючи інвестиції в валюту, криптовалюту, акції та інші активи через що жертви втрачають сотні тисяч доларів. А сам штат кол-центру складає декілька сотень працівників.

Ключові фігури:

▪️Олексій Шестопалов: головний аферист та інвестор, володіє Mercedes-Benz S450 (КА6600ОХ). Проживає в місті Бровари. Там же проживає його мати, батько та сестра.

▪️Анна Карелова (Матвійчук): СЕО кол-центру, народилась 10.07.1993, проживає в ЖК "Славутич", їздить на BMW X5 (КА6688АМ). 

▪️Овчинніков Микола Олегович: керівник відділу продажів, брат СЕО, який проживає в Києві, на вулиці Урлівській та теж їздить на BMW X5. 

▪️Христина Чхапелія: Тімлідер менеджерів, 21.07.1996, проживає в ЖК "Новопечерські Липки", їздить на Mercedes-Benz Е220 (КА2107ІІ). 

▪️Максим Ткачов: Тімлідер менеджерів, 25.05.1996, їздить на BMW 525D (КА4337ЕІ).

Отримані злочинним шляхом кошти використовуються для купівлі дорогих авто та розкішного життя. Керівництво кол-центру також організовує фейкові збори коштів для військових, не перераховуючи їх. Жертвами аферистів стають люди з усього світу.

Наразі правоохоронні органи розпочали розслідування.