Спецслужби рашистіф хочуть дестабілізувати ситуацію на Закарпатті

Закарпатська ОДА фіксує підривну діяльність спецслужб рф у формі інформаційних операцій, спрямованих на внутрішню дестабілізацію на території регіону.

Про це повідомив голова ОДА Віктор Микита.
За його словами, об’єктом стала угорська громада Закарпаття. Її представникам почали розсилати з невідомих акаунтів у соцмережах фейкові повідомлення з погрозами. Водночас на російських інформаційних ресурсах поширюють дезінформацію про так зване «бажання угорської громади області від'єднатися від України».
«Ми знали про такі наміри задовго до початку цієї інформаційної атаки. Ми були готові, тому системно й ефективно протидіємо цим вкидам. Ситуація повністю контрольована. Дякую представникам угорської громади області за чіткі та злагоджені дії з локалізації атаки та протидії деструктивним акціям росії. У ворога немає жодного шансу розхитати як ніколи об’єднане Закарпаття!» ㅡ пише Микита.
Нагадаємо, раніше у Службі безпеки повідомляли, що правоохоронці зірвали плани кремля щодо нових «народних республік» у Західній Україні. За планом росії, До «Федеративної республіки Україна» мали ввійти Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та Чернівецька області.