Цифровий Київ прийшов на зміну (не зовсім) Розумному

Ранок для багатьох киян розпочався з несподіванки, один з найбільш анонсованих проектів додаток Київ Смарт Сіті перестав працювати.

Інформація опублікована на Фейсбук сторінці проекту Kyiv Smart City буле ще більше не зрозумілою.

"Ранок починається НЕ з дуже крутих новин

Так, це правда! Додаток Kyiv Smart City більше не працює. Для нас це стало такою самою несподіванкою як і для всіх киян. Ми так само дізнались про це з новин.

Наша команда не має жодного відношення до розробки та реалізації нового застосунку «Київ Цифровий», але ми не змогли не помітити схожість у дизайні та інтерфейсі між ними.

Не зайвим буде сказати, що ні в яку далечінь під музику ми не вирушали Команда Smart City продовжує розробляти нові та покращувати вже запущені сервіси не тільки для Києва, але й для всіх міст України.

© Юрій Назаров"

Зверніть увагу відповідь підписана Юрієм Назаровим який чомусь розповідає про якусь команду Kyiv Smart City яка з його слів ніби дотична до розробки додатку з одноіменною назвою.

Нам здалася дуже цікавою заява пана Назарова який на даний час не є співробітником КМДА і його дотичність до розробки та реалізацією проектів міста вкрай сумнівна. До того ж нам відомо, що причиною його звільнення з посади було зовсім не власне бажання, а просто неймовірна кількість запитань до нього із сторони правоохоронців. 

Щоб з'ясувати інформацію стосовно подій що відбулися ми звернулися за коментарем в Головний інформаційно - обчислювальний центр, і ось що нам розповіли: 

"Головне завдання нової команди яка прийшла сьогодні повернути у власність міста продукти які розроблялись останнім часом. Є дуже багато колізій як юридичного, так і правового характеру, а тому киян чекає дуже багато змін вже найближчим часом.

Вже сьогодні на зміну скомпрометованого Kyiv Smart City прийшов Київ Цифровий.

Вже працює транспортна карта, QR-квитки, зручна оплата паркування, швидкий порятунок евакуйованої автівки та інші міські послуги вже доступні в новому застосунку.

Новий додаток став більш клієнтоорієнтованим, замінивши занадто складний вхід у Kyiv Smart City.

Зміни торкнулись і технічної частини, зникли часті технічні збої, що не давали забрати евакуйовану автівку та труднощі із придбанням QR-квитків підштовхнули нас до розробки нового застосунку.

Київ Цифровий об’єднав усі міські послуги, стратегію Електронної столиці та напрацювання комунальних сервісів. Він став логічним кроком для подальшого розвитку цифрового міста. А на додачу запропонував просту й швидку авторизацію та виправив усі помилки попередника.

Зі створенням власного мобільного додатку «Київ Цифровий», у міста відпала потреба використовувати додаток, який насправді не належав місту, а отже який не міг вдосконалюватись та розвиватись містом

З приємного, вже зараз можна:

  • Швидко заходити у застосунок за номером телефону, а також додати пін-код, Touch ID чи Face ID для більшого захисту.
  • Поповнювати транспортну карту, придбати проїзний чи використовувати QR-квитки з екрану смартфона.
  • Сплачувати за паркування й отримувати миттєве сповіщення, раптом автівку евакуюють та повертати її без черг.
  • Бути в курсі, коли комунальні служби ремонтують газ, воду, світло чи опалення в будинку.
  •  

Подальший план — удосконалювати всі сервіси та додавати нові. Без бюрократії, черг і штовхання. З посмішкою, швидкістю і по-людськи.

Що робити із даними з Kyiv Smart City?

Якщо у вас залишилися невикористані QR-квитки у старому додатку напишіть у службу підтримки на пошту [email protected]. Квитки додадуть у Київ Цифровий.

Якщо номер телефону для входу такий самий, як був вказаний під час реєстрації в Masterpass, тоді дані платіжних карток і автівок завантажаться автоматично".

Ну що ж тут додати?

Сподіваємось нова команда допоможе місту насправді стати і розумним і цифровим, а такі непорозуміння як Kyiv Smart City зникнуть назавжди.