У в.о. директора комунального автопідприємства КМДА виявили 16 квартир у Дубаї на пів мільярда гривень

Виконувач обов'язків директора комунального автотранспортного підприємства Київської міської державної адміністрації Дмитро Рахматуллін є власником 16 квартир в елітному комплексі Ferretti Luxury Beach Residence у Дубаї. Ця нерухомість відсутня в його офіційних деклараціях, повідомляє ОРД.

За даними дубайського реєстру, загальна площа об'єктів становить 2 255 квадратних метрів. Орієнтовна вартість активів на кінець минулого року — близько пів мільярда гривень. Сам житловий комплекс у районі Джебель-Алі з 2009 року не добудований, однак права власності на квартири оформлені та зафіксовані в реєстрі.

Рахматуллін працює в структурах Києва з 2015 року. З 2018 року до недавнього часу він очолював Інспекцію з паркування міста Києва. Нині керує комунальним автотранспортним підприємством КМДА, через яке проходять бюджетні кошти на обслуговування автопарку столичної влади.

В електронних деклараціях чиновника за останні три роки, поданих 2025 року, згадки про дубайську нерухомість відсутні. Об'єкти не вказані ні в розділі незавершеного будівництва, ні серед цінних паперів, фінансових зобов'язань чи інвестицій.

У коментарі журналістам Рахматуллін заявив, що не володіє шістнадцятьма квартирами в Дубаї і не має об'єктів незавершеного будівництва чи інвестицій, які підлягають декларуванню. Ці слова суперечать даним дубайського реєстру.

За публічною біографією, з 2006 по 2015 рік Рахматуллін перебував за кордоном. У відповіді редакції він зазначив, що в цей період працював в арабо-африканському регіоні на приватні компанії як керівник. Назви компаній та джерела доходів, співмірних з інвестиціями на сотні мільйонів гривень, він не назвав.