В Маріуполі окупанти з гучномовця оголошують, ніби Запоріжжя вже не приймає біженців і треба їхати в росію

Маріупольська міська рада закликає українців телефонувати і писати родичам, що лишилися в місті, та поширювати правдиву інформацію: евакуація в Запоріжжя триває

Про це Маріупольська міська рада повідомила в Telegramm.

"В Маріуполі їздить машина російських окупантів з гучномовцем і оголошує, що Запоріжжя вже не приймає біженців і треба їхати в росію, а також що Одесу вже взяли.  Окрім того, росіяни в с.Нікольске наголошують, що єдина можливість евакуації - автобусами в Ростов та що Україна їх кинула на призволяще", – йдеться у повідомленні.

Дезінформаційна кампанія спрямована на зрив евакуаційного процесу та налаштування мешканців, що лишилися в місті, проти України, пояснили в міськраді.

"Все це свідома дезінформація окупантів, аби не тільки зірвати евакуаційний процес, але й свідомо налаштувати маріупольців проти власної країни", – вказала міськрада.

Там також підкреслили: евакуація в Запоріжжя триває, вивезення людей з Нікольського – в процесі, якби складно воно не йшло.

"Україна своїх не кидає. Прохання до всіх - поширюйте правду. Пишить. Дзвонить своїм близьким. Ми будемо робити все, аби жоден маріуполець не залишився заручником в лапах окупанта", – наголосила міська рада міста.

 

Нагадаємо, окупанти насильно вивозять десятки тисяч жителів Маріуполя до Росії. При цьому витягають людей з підвалів та забирають паспорти.

Важливо! Дезінформація! 
В Маріуполі їздить машина окупантів  з гучномовцем і оголошує, що Запоріжжя вже не приймає біженців і треба їхати в Росію, що Одесу вже взяли. 
Окрім того, росіяни в с.Нікольске наголошують, що єдина можливість евакуації - автобусами в Ростов та що Україна їх кинула на призволяще. 
Все це свідома дезінформація окупантів, аби не тільки зірвати евакуаційний процес, але й свідомо налаштувати маріупольців проти власної країни. Наразі триває евакуація в Запоріжжя, де ми чекаємо кожного. Окрім того - евакуація з Нікольського в процесі, якби складно воно не йшло. 

Україна своїх не кидає. Ми - не недоімперія, яка навіть не збирає трупи своїх громадян для поховання з полю бою. 
Прохання до всіх - поширюйте правду. Пишить. Дзвонить своїм близьким. Розповідайте правду. 

Ми будемо робити все, аби жоден маріуполець не залишився заручником в лапах окупанта. 
Ваші інформаційні воїни. 
Слава Україні!