Для мене політика (так як вона зараз існує) - це утопія. За цим немає майбутнього.

Щирість, відвертість і справжні емоції важко, майже неможливо імітувати. В цьому і цінність інтерв'ю з киянами в рамках акції "Розшукується депутат". Бо ми дізнаємось реальні думки людей, реальні оцінки діям депутатів... 

Чергове інтерв'ю з киянкою, яка дуже любить Київ, Печерськ, і прагне змін на краще.

Ось лише декілька фрагментів розмови:"...Те що вони роблять немає ніякого сенсу. Бо це просто дурість...Для мене політика (так як вона зараз існує) - це утопія. За цим немає майбутнього.... В депутатстві, в політиці, в політиках, навіть в президенті такого великого сенсу, який намагаються йому надати, немає. Саме за місцевим самоврядуванням, за правильним місцевим самоврядуванням, люди, які живуть в районі чи місцевості, вони повинні вирішувати, що відбувається, а не депутат, якого обрали.. Це трішки не те. Вони не знають, що відбувається.  Вони не знають того двірника, який 20 років прибирає вулиці і може у нього якесь своє бачення.

Бажаю людям терпіння....тому що на все потрібен час. З завтрашнього дня краще не буде. І через 10 років теж краще не буде. Для того щоб стало краще більше людей повинні залучатись хоча б до того, що відбувається у власному дворі. Якщо ви виходячи  зі свого двору можете підняти "бутилку" і донести ії в поганому випадку до "мусорки", а в кращому -  здати на переробку - от з цього буде щось змінюватись.  А якщо тільки ходити і кричати "погано" "зрада" - нічого не зміниться...".