Насправді самоврядування в Києві немає

Під час акції "Розшукується депутат", що проводилась в Оболонському районі м.Києва, ми окрім того, що просили оболончан заповнити анкети, в яких пропонували відповісти на питання стосовно обраного ними депутата (звісно, якщо вони такого обирали або щось знають про депутатів Київради), паралельно записували інтерв'ю з тими, хто погодився.

Запрошуємо вас подивитись коротеньке відео з Сергієм Яригіним - оболончанином, громадським діячом, засновником студії Толока.

Декілька його тез з інтерв'ю:

"Я усвідомлюю, що насправді усі процеси відбуваються дуже повільно. І це не проблема депутата. Це проблема цих процесів, тих правил, регламентів, які закладені у ці процеси

Я користуюсь київськими сервісами для того, щоб вирішувати проблеми. . 

Насправді самоврядування в Києві немає. Як можна бути задоволеним тим, чого немає?...

Нажаль партійна система виборча, вона в Україні не працює. У нас немає партій. У нас є клуби. А обирати членів клубу якось це неправильно." 

Дивна прослідковується тенденція. Поки не розумію з чим це пов'язано...Але в наш час багато людей, до яких ми звертались і просили висловити пару слів стосовно депутатів, відмовлялись це робити.... Найбільш поширені відмови: "немає слів окрім мату", "політика це не моє", "тільки не про політику", "я проста людина не публічна", "не хочу мати неприємностей"....

Тому дуже вдячний усім оболончанам, які виділили свій час і не побоялись висловити власну думку. Сподіваюсь, що поступово люди стануть більш відкритими і зрозуміють наскільки це важливо, щоб депутати знали реальну оцінку своєї діяльності, а кияни знали про те, що насправді думають кияни, а не ЗМІ.